Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, znani i cenieni prezenterzy, ostatnio doświadczyli burzliwych zmian w swojej karierze zawodowej. Para, która przez lata była związana z Telewizją Polską, niedawno straciła pracę w popularnym programie "Pytanie na śniadanie". Czy to oznacza koniec ich kariery w TVP? Niekoniecznie, a wszystko wskazuje na to, że dla tej pary może być jeszcze wiele niespodzianek, informuje Super Express.

Decyzja o zwolnieniu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z "Pytanie na śniadanie" wywołała poruszenie w mediach. Para, będąca zaręczona od końca 2023 roku, musiała stawić czoło trudnej sytuacji zawodowej. Po stracie prestiżowej pracy w Polskim Radiu, obydwoje zostali usunięci z porannego programu TVP. W zamian pojawiła się Katarzyna Dowbor, powracając na Woronicza po 11 latach przerwy. Czy to już koniec ich przygody z telewizją publiczną?

Maciej Dowbor, syn Katarzyny Dowbor, postanowił zabrzmieć w sprawie przyszłości Cichopek i Kurzajewskiego. W rozmowie z portalem Plotek.pl wyraził swoje uznanie dla pracy obojga prezenterów, podkreślając ich profesjonalizm. Choć sam nie obejrzał ich występów w "Pytanie na śniadanie", to wyraził przekonanie, że są oni utalentowanymi osobami, które zasługują na szansę.

Dowbor zaznaczył, że mimo braku informacji o tajnym planie TVP, telewizja to ogromny rynek, pełen możliwości. Wyraził przekonanie, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski odnajdą się w tej branży i znajdą nowe, ciekawe projekty. "Życzę im jak najlepiej, bo ich bardzo szanuję i lubię" - dodał, kończąc rozmowę.

Czyżby więc była nadzieja dla pary Cichopek-Kurzajewski na powrót do telewizji publicznej? Wiele wskazuje na to, że choć doświadczyli trudności, ich historia w świecie mediów jeszcze się nie skończyła. Telewizyjny rynek kryje wiele niespodzianek, a przyszłość może przynieść dla nich nowe i ekscytujące wyzwania. Czy widzowie zobaczą ich ponownie na antenie TVP? Czas pokaże, czy dla Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zaczyna się nowy rozdział w ich telewizyjnej karierze.

Jak informował portal "Życie News": Wywiad z Andrzejem Dudą na kanale Krzysztofa Stanowskiego zatacza szerokie kręgi. Już pierwsze pytanie ostro zaskoczyło prezydenta. Co na to widzowie

Przypomnij sobie: Kolejne gruntowne zmiany w „19:30”. Do redakcji programu informacyjnego dołączyła właśnie nowa prowadząca. To jednak nie koniec przeobrażeń serwisu