Wielka niespodzianka w świecie telewizji! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, przez ostatnie półtora roku serca widzów "Pytania na Śniadanie", nieoczekiwanie ogłosili swoje odejście z programu. Informacja ta została przekazana przez samych prezenterów za pośrednictwem ich kont na Instagramie, gdzie pojawiło się wzruszające pożegnanie z widzami.

Duet, który zdobył serca milionów Polaków od września 2020 roku, nie tylko błyszczał na ekranie, ale także budował harmonijną relację poza kulisami. Mimo zmian personalnych, jakie zaszły w TVP pod koniec ubiegłego roku, zdawało się, że pozycja Kurzajewskiego i Cichopek jest solidna. Jednakże, we wtorek, świat mediów obiegła nieoczekiwana wiadomość – para prezenterów nie powróci do "Pytania na Śniadanie".

Na Instagramie pojawił się ich oficjalny wpis, w którym podziękowali współpracownikom, widzom, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu programu. "Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu 'Pytanie na Śniadanie'. Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu" – czytamy w pożegnalnym poście.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie zapomnieli również o swoich fanach, którym skierowali "najważniejsze podziękowania". Wyrazili wdzięczność za codzienną obecność przed telewizorami, uznając, że to dzięki nim "Pytanie na Śniadanie" jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce.

"Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program 'Pytanie na Śniadanie' ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce" – podkreślają Cichopek i Kurzajewski.

Pożegnanie nie mogło obyć się bez życzeń dla nowych prowadzących "Pytania na Śniadanie". Para prezenterów życzyła im powodzenia i przekazała podziękowania za wspólne emocje, komentarze i zaangażowanie w tematy poruszane w programie. "Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy" – zaznaczyli.

Odejście Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z pewnością pozostawi pustkę w programie, który zdążył zaskarbić sobie serca widzów. Czekamy z niecierpliwością, jakie zmiany przyniesie przyszłość "Pytania na Śniadanie" i życzymy odejściami prezenterom wszelkiej pomyślności w nowych wyzwaniach zawodowych.

To też może cię zainteresować: Sylwia Peretti przechodzi trudne chwile. Wzruszające słowa o jej mężu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Postanowiłam, że nie zostawię majątku moim dzieciom. Lepiej pójdę do domu opieki niż żyć z nimi"