W obliczu dynamicznych zmian zachodzących w Polskim Radiu i Telewizji Publicznej (TVP), liczne gwiazdy stacji obawiają się o swoją zawodową egzystencję. Jednym z prominentnych nazwisk, które pojawiały się w kontekście ewentualnych zwolnień, był Maciej Kurzajewski. Teraz, nowy dyrektor TVP Sport, Jakub Kwiatkowski, wyraził jasne stanowisko dotyczące przyszłości tego doświadczonego dziennikarza w stacji, informuje Pomponik.

Rozmowy o Zmianach w TVP

Ostatnio głośno było o restrukturyzacji w TVP, obejmującej nie tylko zespoły informacyjne, lecz także obszar rozrywki. Z programu "Pytanie na Śniadanie" odeszli już Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Robert Rozmus, Tomasz Wolny i Anna Popek. Niepewność dotknęła również Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy obecnie są jeszcze w planie cotygodniowego programu śniadaniowego.

Jasna Deklaracja Dyrektora TVP Sport

W kontekście przyszłości Macieja Kurzajewskiego w TVP Sport, nowy dyrektor Jakub Kwiatkowski postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. W publicznej deklaracji stwierdził, że chociaż pewne plany na przyszłość istnieją, nie należy oczekiwać radykalnych zmian. Wspomniał również o Przemysławie Babiarzu, koledze Kurzajewskiego, podkreślając, że obaj są obecnie zaangażowani w komentowanie skoków narciarskich. Babiarz posiada ważną umowę z TVP, a jako legenda komentarza w polskiej telewizji, nie przewiduje się żadnych nagłych ruchów personalnych w ich przypadku.

Kurzajewski: Długoletnia Karieta w TVP

Maciej Kurzajewski, mający na koncie ponad dwadzieścia lat pracy w TVP, zaczynał jako dziennikarz sportowy. Obecny był przy relacjach z wielu kluczowych wydarzeń sportowych, takich jak mistrzostwa świata, Europy czy igrzyska olimpijskie. Jednak jego kariera obejmowała również różnorodne projekty telewizyjne, w tym programy takie jak "Świat się kręci", cykliczne testy wiedzy oraz "Czar par", gdzie poznał Kasię Cichopek.

Wobec tych zapewnień dyrektora Kwiatkowskiego, przyszłość Kurzajewskiego w TVP zdaje się być pewna, przynosząc ulgę fanom cenionego dziennikarza w przededniu kolejnych kroków w świat mediów publicznych.

To też może cię zainteresować: Magda Gessler znowu zaskakuje. Ceny na jej pączki przeprawiają o zawrot głowy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Zaraz urodzi się twoja siostra, od razu wyrzucą cię z domu", powiedziała chłopcu sąsiadka