Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) ogłosił nową inicjatywę, która ma na celu zbieranie opinii klientów na temat obsługi i świadczonych usług. Firma badawcza PBS Sp. z o.o. przeprowadzi wywiady telefoniczne z losowo wybranymi klientami ZUS w okresie od 15 stycznia do 14 marca 2024 roku.

Ważny komunikat ZUS

ZUS opublikował ważny komunikat na swojej oficjalnej stronie internetowej, informując o planowanej akcji badawczej. Nie podano jednak dokładnej liczby klientów, którzy zostaną objęci wywiadami. Zainteresowani klientów ZUS mogą spodziewać się telefonów od pracowników firmy badawczej z propozycją udziału w ankiecie.

Ankieterzy zapytają o różne aspekty doświadczeń klientów w kontakcie z ZUS, skupiając się przede wszystkim na obsłudze klienta oraz jakości świadczonych usług. Jak podkreślono w komunikacie, ankiety są anonimowe, a zgromadzone dane nie będą zawierały informacji identyfikujących uczestników badania.

Celem ankiety jest poprawa jakości obsługi klientów oraz doskonalenie usług oferowanych przez ZUS. Wyniki zebrane w ramach tej inicjatywy mają posłużyć jako narzędzie do identyfikacji obszarów wymagających ulepszeń i wprowadzenia ewentualnych zmian.

Warto podkreślić, że taka inicjatywa może być istotnym krokiem w stronę zbliżenia ZUS do potrzeb swoich klientów, co może przyczynić się do zwiększenia zaufania do instytucji oraz podniesienia standardów obsługi w sektorze ubezpieczeń społecznych."

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Byliśmy małżeństwem przez 25 lat. On mnie zradził, i odszedł. Jednak los ukarał go bardzo srogo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kiepskie wieści dla Piotra Żyły. Takiego zwrotu akcji skoczek się nie spodziewał. Decyzja trenera jest jednak ostateczna. Nie zobaczymy go w konkursie