Smutek ogarnął fanów kultowego serialu "Miodowe lata", gdy dotarła do nich tragiczna wiadomość o śmierci Joyce Randolph, ostatniej żyjącej artystki z oryginalnej obsady "The Honeymooners". Aktorka, znana jako Trixie Norton, zmarła w wieku 99 lat, pozostawiając po sobie nie tylko pogrążonego w żałobie syna, ale także licznych przygnębionych wielbicieli.

Joyce Randolph, wcielająca się w postać Trixie Norton w sitcomie "The Honeymooners", odeszła we śnie w hospicjum, gdzie spędzała ostatnie chwile swojego życia. Jej śmierć została potwierdzona przez syna aktorki, który podzielił się z mediami smutną nowiną. Fani, których serca zdobyła swoją uroczą rolą, są teraz pogrążeni w żałobie, wspominając ikoniczną postać, która ożywiła ich telewizyjne doświadczenia.

Gwiazda "Miodowych lat" była nie tylko znana z roli w kultowym serialu, ale także miała bogatą karierę na Broadwayu, udział w letnich musicalach oraz liczne role w reklamach. Zmarła 13 stycznia w wieku 99 lat z przyczyn naturalnych, pozostawiając po sobie nie tylko dziedzictwo artystyczne, ale również wspomnienia i sentyment fanów.

Joyce Randolph, która przeżyła swojego męża o 27 lat, odeszła w spokoju, pozostawiając za sobą nie tylko kreację postaci Trixie Norton, ale również niezapomniany ślad w historii telewizji. Jej syn, Charles Randolph, zdecydował się na zachowanie prywatności w trudnym czasie żałoby, nie publikując publicznego oświadczenia.

Serial "Miodowe lata" w oryginale nosił nazwę "The Honeymooners" i był emitowany w latach 1955-1956 na kanale CBS w Stanach Zjednoczonych. Inspiracją dla polskiej wersji, uwielbianego przez widzów "Miodowych lat", były przygody małżonków Ralph i Alice Kramden oraz sąsiadującej pary - Eda i Trixie Norton. To właśnie z tego amerykańskiego klasyka wyrastały kultowe sceny i dialogi, które zostały dostosowane dla polskiej publiczności w 1998 roku, kiedy to Polsat stworzył swoją wersję tego niezapomnianego sitcomu. Joyce Randolph pozostanie w pamięci fanów jako niezastąpiona część tego telewizyjnego fenomenu, który zdobył serca milionów widzów na całym świecie.

Jak informował portal "Życie News": Na antenie Telewizji Republika doszło do powalającej wpadki. Osoba odpowiedzialna za paski informacyjne może mieć problemy. Widzowie oniemieli

Przypomnij sobie: Są najnowsze wieści w sprawie spadku po Piotrze Woźniak-Staraku. Decyzja teściowej Agnieszki Woźniak-Starak może zaskoczyć