Od momentu zastąpienia "Wiadomości" przez nowy program "19.30" w Telewizji Polskiej, widzowie nie szczędzą entuzjastycznych słów, zwłaszcza w kierunku Joanny Dunikowskiej-Paź. Choć Marek Czyż miał być główną gwiazdą nowego formatu, to jednak to koleżanka z redakcji zdobyła serca publiczności, pozostawiając go w jej cieniu, informuje Goniec.

Na portalu społecznościowym "19.30" na Facebooku rozpoczęła się burza komplementów pod adresem Joanny Dunikowskiej-Paź. Internauci nie kryli zachwytu nad jej profesjonalizmem i umiejętnościami prowadzenia programu informacyjnego. Komentarze nie były skierowane jedynie w stronę atrakcyjnego wyglądu dziennikarki, ale przede wszystkim doceniały sposób, w jaki skutecznie poprowadziła każde wydanie, zastępując dotychczasowe "Wiadomości".

Warto zauważyć, że uwagi pochodziły nie tylko od osób zachwyconych, ale także od tych, które zwracały uwagę na obszary do poprawy w wykonaniu Marka Czyża oraz Zbigniewa Łuczyńskiego. Jeden z widzów zaznaczył, że panowie mają jeszcze wiele obszarów do rozwoju, zarzucając Czyżowi zbyt surowy i „wiadomościowy” styl oraz Łuczyńskiemu lekkie zagubienie i niepotrzebne komentarze.

Właśnie Joanna Dunikowska-Paź stała się niekwestionowaną gwiazdą "19.30", a jej umiejętności oraz profesjonalizm zdobyły szerokie uznanie publiczności. Komentarze sugerują, że to właśnie ona wprowadziła do programu nową jakość, zyskując przy tym etykietę ulubienicy widzów.

Jeden z komentujących wyraził żal, że to nie Joanna Dunikowska-Paź poprowadziła rozmowę z premierem w ostatnim piątkowym wydaniu. Inny podkreślił nienaganną prezencję dziennikarki oraz jej ciepły głos, co dodatkowo przyciągało uwagę widzów.

W obliczu tej fali pozytywnych reakcji na Joannę Dunikowską-Paź, Marek Czyż musi się zmierzyć z wyzwaniem zyskania uznania widowni, która obecnie jednoznacznie skupia swoje pochwały na jego koleżance z redakcji. Jedno jest pewne – "19.30" w TVP zyskało nową gwiazdę, która zdaje się błyszczeć jasniej niż ktokolwiek mógł przewidzieć.

To też może cię zainteresować: W sieci coraz więcej powalających na kolana ogłoszeń z klatek schodowych. Wielu lokatorów wykazuje się niezłą kreatywnością. Co drażni ich najbardziej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna z „Rolnik szuka żony” ma dość nieustannego poruszania sprawy dzieci Jakuba. Uczestniczka programu z ostrą odpowiedzią na niestosowne pytania