Jak informuje portal "Super Express", policja poszukuje 12-letniego Krystiana z Rembertowa. Ostatni raz chłopiec widziany był w środę w godzinach wieczornych. W czwartek około godziny 5 rano, jego mama zauważyła, że nastolatka nie ma domu. Sprawdźcie szczegóły!

Zaginął Krystian z Rembertowa

Zaginął 12-letni Krystian Katyl. Chłopiec wyszedł z domu najprawdopodobniej w czwartek we wczesnych godzinach porannych. Jego mama zauważyła jego nieobecność o godzinie 5 rano i od razu zaalarmowała służby. Pierwsze doniesienia mówiły o tym, że chłopak mógł wyjść boso, teraz wiadomo, że wyszedł najprawdopodobniej w tenisówkach w kolorze białym.

W chwili zaginięcia Krystian miał na sobie najprawdopodobniej "czerwoną bluzę z długim rękawem z obrazkiem ludzika i granatowe spodnie dresowe".

Joanna Węgrzyniak z policji przekazała, że chłopiec uwielbia poruszać się komunikacją miejską, dlatego funkcjonariusze szczególnie bacznie przyglądają się autobusom. Sprawdzane są również place zabaw, na które chłopiec uwielbia chodzić.

Policja prosi o pomoc

Zaginiony Krystian ma około 134 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma czarne włosy ostrzyżone na krótko. Krystian ma piwne oczy, nos krótki. Znakiem charakterystycznym jest biała plamka zlokalizowana w tylnej części głowy.

Policja prosi wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu Krystiana o kontakt z funkcjonariuszami. Można to zrobić, dzwoniąc na numer 47 723-24-05 lub pod numer alarmowy 112.

To też może cię zainteresować: W takim wydaniu prezydenta Andrzeja Dudy nie widujemy zbyt często. Najnowsze prywatne zdjęcia polityka obiegły sieć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adrianna z "Królowych życia" wyszła za mąż. Jej wybranek jest od niej o 30 lat młodszy. Fani pospieszyli z gratulacjami

O tym się mówi: Media obiegła informacja o rozpadzie małżeństwa Katarzyny Bosackiej. Mąż dziennikarki zdecydował się zabrać głos w sprawie