Jak przypomina portal "Goniec", matka skatowanego 4-letniego Fabianka przebywa w więzienie, gdzie nie może liczyć na taryfę ulgową ze strony współosadzonych. Osadzone nie mogą wybaczyć kobiecie, że bezczynnie patrzyła na krzywdę swojego dziecka i pozwalając skatować chłopca na śmierć.

4-letni Fabian skatowany tłuczkiem do mięsa

4-letni Fabian zaznał w życiu bólu i strachu. 33-letni ojczym chłopca skatował go tłuczkiem do mięsa. Sprawa toczy się przed sądem w Hanoverze, bo to właśnie w Niemczech Daniel G. dopuścił się tej makabrycznej zbrodni. W sprawie zatrzymano także matkę chłopca, która obojętnie patrzyła na krzywdę swojego synka.

Niemiecka prokuratura postawiła Polce zarzut zabójstwa przez zaniechanie. Służb wskazują, że Małgorzata W. doskonale wiedziała, że partner znęca się na jej synem i nie robiła nic, żeby chłopca przed tym ustrzec. "Bild" nie ma wątpliwości, że oskarżonej grozi śmierć.

Małgorzata W. powinna obawiać się o własne życie?

Jak wskazuje niemiecki "Bild", więźniarki miały nawoływać do samosądu na Małgorzacie W. Służba więzienna potraktowała bardzo poważnie groźby kierowane pod adresem Polki i chcąc chronić jej zdrowie i życie, złożono wniosek o jej przeniesienie z więzienia w Hildesheim do więzienia w Vechcie.

Funkcjonariusze nie mieli wątpliwości, że kobieta mogłaby w placówce w Hildesheim nie dożyć procesu. Kobieta miała słyszeć groźby, że zostanie uduszona pod prysznicem.

Na litość ze strony współwięźniów nie może liczyć również zabójca 4-letniego Fabianka. Mężczyzna został pobity w więzieniu.

To też może cię zainteresować: Anna z „Sanatorium Miłości” rozstała się z Piotrem w nieprzyjemnych okolicznościach. Kuracjuszka bardzo odżyła. Fani seniorki wpadli w zachwyt

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Kurska postanowiła podzielić się wrażeniami z życia za granicą. Opowiedziała o tym, co ją najbardziej zaskoczyło w Stanach Zjednoczonych

O tym się mówi: Internauci nie zostawili na Patryku Perettim suchej nitki. Tak syn "królowej życia" zachowywał się w samochodzie. Nagranie poraża