Jak przypomina portal "Super Express", Kamil Durczok przez wiele lat był jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy i tym, który cieszył się ogromną sympatią widzów. Był prowadzącym "Wiadomości" w TVP, a także "Fakty" w TVN. Z tą ostatnią stacją pożegnał się w atmosferze skandalu. Informacja o jego niespodziewanej śmierci obiegła media 16 listopada. Niewielu wie, jak wyglądał jego ostatni występ przed kamerami. Znamy szczegóły.

Niespodziewane odejście

Kamil Durczok zmarł 16 listopada bieżącego roku w jednym z katowickich szpitali. To było ogromne zaskoczenie dla wszystkich fanów dziennikarza, tym bardziej, że miał zaledwie 53 lat. Przez wiele lat znajdował się na szczycie. Prowadził zarówno "Wiadomości" w TVP, jak i główne wydanie "Faktów" TVN.

Przez długie lata znajdował się na szczycie, z którego upadek okazał się niezwykle bolesny. Z TVN pożegnał się w atmosferze skandalu i poważnych oskarżeń. Potem doszły problemy z nadużywaniem alkoholu i kolejne sprawy toczące się przed sądem. Kamil Durczok jednak cały czas starał się wrócić do świata mediów. Najpierw za sprawą portalu "Silesion", a potem aplikacji o nazwie "Durczokracja".

Gdy ostatni z projektów dziennikarza zaczął się rozwijać, media obiegła informacja o nagłej śmierci Durczoka. Dla wszystkich, którzy go znali i którzy trzymali za niego kciuki było to ogromne zaskoczenie.

Ostatni występ Kamila Durczoka przed kamerami

Niedawno na jaw wyszło, że niedługo przed swoją śmiercią Kamil Durczok stanął przed kamerami. Wziął udział w teledysku, którego premiera miała miejsce dokładnie 25 grudnia. Był to teledysk do piosenki "Nie zmienimy nic" zespołu Róże i Burze, który możecie zobaczyć poniżej.

W teledysku możemy zobaczyć Kamila Durczoka stojącgo na tle jego ukochanego miasta - Katowic. W klipie można zobaczyć, że ostatnie lata bardzo zmieniły Kamila Durczoka, zmieniając go niemal nie do poznania.

Też tak uważacie?

To też może cię zainteresować: Monika Olejnik od lat tworzy szczęśliwy związek. Uczucie dziennikarki i jej ukochanego skrywa wiele tajemnic

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Święta Bożego Narodzenia mają bogatą tradycję nie tylko w Polsce. Jak zagraniczne gwiazdy świętują te dni

O tym się mówi: Smutne wieści dla fanów serialu „M jak miłość”. W najnowszych odcinkach zabraknie ważnej postaci