Dziennikarzy śledczy jest przekonany niemal w stu procentach – Iwona Wieczorek nie żyje i została zamordowana! Janusz Szostak od dekady jest nieustannie na tropie faktów dotyczących tajemniczego zaginięcia 19-letniej mieszkanki Gdańska. Co właściwie wydarzyło się w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku? Okazuje się odpowiedź na to pytanie jest bliżej niż dotychczas było to możliwe.

Jak przekonuje dziennikarz wszystko wyszło na jaw po seansie hipnotycznym z udziałem medium, w które wcieliła się psycholog. Ma to być przełom w sprawie śledztwa dotyczącego Iwony Wieczorek, które od lat stoi w martwym punkcie i trafiło do tzw. Archiwum X w Krakowie.

Janusz Szostak przekonuje, że śmierć Iwony Wieczorek jest absolutnie pewna, jednak obecnie wyjaśnić trzeba okoliczności wydarzeń w lipca 2010 roku, znaleźć ciało dziewczyny i ustalić, kto dokonał morderstwa. W poruszającym materiale wideo dziennikarz przekonuje, że Iwona Wieczorek nie żyje praktycznie od pierwszego dnia po zaginięciu!

Dziennikarz śledczy ujawnia nieznane do tej pory fakty na temat Iwony Wieczorek. Jest już prawie pewien tego, co stało się z 19-latką. Mowa o samochodzie

Szostak przekonuje, że podczas pracy nad książką o Iwonie Wieczorek natrafił na takie dane w aktach sprawy, że tropy, które przewidział już wkrótce potwierdzą się z dużym prawdopodobieństwem.

W trakcie niedawno seansu hipnotycznego z udziałem medium dusza Iwony Wieczorek miała przekazać, że nie żyje. Wskazała także miejsce zakopania zwłok, imiona i nazwiska jej morderców, opisała nawet jak byli ubrani. Jednak dziewczyna nie podała konkretnego adresu, a opisała dokładnie okolicę, w której znajdują się jej zwłoki.

„Wiele wskazuje na to, że zrobili to ludzie, którzy wspomnianej nocy stanęli na drodze wracającej do domu dziewczyny, którym zaufała, z którymi wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć” – powiedział Janusz Szostak, cytowany przez „Super Express”.

Jak informował portal "Wiesz": KRZYSZTOF JACKOWSKI PO RAZ KOLEJNY PRZEKAZAŁ POLAKOM PORAŻAJĄCĄ WIZJĘ PRZYSZŁOŚCI. CO WYDARZY SIĘ W NASZYM KRAJU I NA ŚWIECIE W 2021 ROKU? SŁOWA JASNOWIDZA Z CZŁUCHOWA PRZYTŁACZAJĄ

Przypomnij sobie: DO MEDIÓW TRAFIŁ TAJNY PLAN PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. NA JAW WYSZŁO, KTO MIAŁBY ZOSTAĆ NASTĘPCĄ ANDRZEJA DUDY. KOLEJNYM KANDYDATEM PARTII W NASTĘPNYCH WYBORACH PREZYDENCKICH MA BYĆ KOBIETA

Portal "Wiesz" pisał również: JOANNA KUROWSKA ZNALAZŁA SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI. AKTORKA W OSTATNICH MIESIĄCACH MIAŁA STRACIĆ PRAWDZIWĄ FORTUNĘ. TO NIEŁATWE, BO GWIAZDA MA NA UTRZYMANIU CÓRKĘ