Choć to piękna uroczystość dla pewnej pary z województwa świętokrzyskiego ich własne wesele zakończyło się niczym w koszmarze. Niestety, z powodu złego samopoczucia jednego z weselników kilka dni po uroczystości sanepid przeprowadził u niego testy i okazało się, że ma koronawirusa. Chory na COVID-19 miał bezpośredni kontakt z wieloma osobami w trakcie zabawy i kwarantannie trzeba było poddać kilkadziesiąt osób. Wesoła ceremonia zakończyła się wielkimi nieprzyjemnościami!

To najpewniej stanie się normą na weselach w 2020 roku. Poluzowanie obostrzeń nie zmieniło faktu, że koronawirus wciąż jest wśród nas a jego transmisja magicznie nie uległa wyciszeniu. Niestety, organizacja wesel jest dość kiepskim pomysłem, lecz koronawirus nie jest straszny wielu parom młodym, które nie zamierzają rezygnować ze swojego wielkiego dnia. Niestety, z różnym skutkiem dla gości.

Choć wesele powinno kojarzyć się młodej parze i gościom z najpiękniejszym dniem w życiu to w dobie pandemii koronawirusa wywołuje jedynie strach i niechęć do uczestnictwa w ceremonii. Sanepid wykrył kolejne ognisko koronawirusa na jednym. Wielu chorych!

Koronawirus na weselu w województwie świętokrzyskim! Zaczęło się od jegnego zakażonego, na kwarantannie dziś ponad 40 osób!

Sanepid określił wesele pewnej Pary Młodej z województwa świętokrzyskiego jako ognisko koronawirusa. Niestet, do zakażenia doszło podczas zabawy, a dziś wielu gości zostało zdiagnozowanych pozytywnie pod kątem zakażenia, a COVID-19 mają również świeżo upieczeni małżonkowie!

Wesele miało miejsce 6 czerwca pod Kielcami, a ślub wzięli pielęgniarka z Czerwonej Góry i ratownik medyczny z Kielc. Po 5 dniach do służb sanitarnych zgłosił się jeden z weselników, który poczuł się źle. Wynik przeprowadzonego testu był jednoznaczny - COVID-19. Jak tłumaczył TVN24 Jarosław Ciura, wojewódzki inspektor sanitarny z Kielc, cytowany przez Pikio.pl mógł być on pacjentem zero w tej grupie, a możliwe, że zakażonych bezobjawowo było więcej.

Niestety, młodzi pracujący w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze i Świętokrzyskim Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego zaprosili na wesele znajomych z pracy – łącznie 9 osób. Z tej grupy COVID-19 ma 8 osób.

Koronawirusem zaraziło się czterech ratowników i dwie osoby z administracji ŚCMRMiTS. Łącznie 41 osób znajduje się na kwarantannie, chorych jest 9, a cztery trafiły do szpitala.

Młodzi również ulegli zarażeni, a nie tak wyobrażali sobie swój miesiąc miodowy. Panna młoda na co dzień pracuje na oddziale pulmonologicznym. Szpital zdecydował o wstrzymaniu przyjęcia nowych pacjentów na oddział, a także przeprowadzeniu testów u wszystkich potencjalnie zarażonych – to 75 osób personelu i 31 pacjentów. Na dziś COVID-19 nie wyszedł w żadnej z pobranych próbek.

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: CAŁKIEM NOWE, NIESAMOWICIE NIEPOKOJĄCE INFORMACJE WPROST Z WATYKANU. POTWIERDZIŁY SIĘ PRZYKRE SPEKULACJE WIERNYCH

Portal „Życie” pisał również: OGROMNE UTRUDNIENIA W BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ W TEN WEEKEND. KLIENCI KILKU SIECI BANKOWYCH BĘDĄ MUSIELI PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA KOMPLIKACJE