27-letni mężczyzna i jego 51-letni ojciec zaginęli w sobotę. Po rodzinnej kłótni wsiedli do białego forda i odjechali w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie ma z nimi kontaktu.

To właśnie w sobotę 27-letni mieszkaniec gminy Łubnice w powiecie staszowskim (województwo świętokrzyskie) powrócił do domu ze szpitala. W domu wszczął wielką awanturę. W wyniku tej kłótni mężczyzna zabrał swojego ojca do samochodu i odjechał.

Po kilku godzinach od ich wyjazdu, zaniepokojona rodzina powiadomiła policję o zaginięciu. W tej chwili prowadzone są poszukiwania mężczyzn. Wiadomo, że ojciec i syn wyjechali z domu białym fordem na staszowskich numerach rejestracyjnych.

Kiedy żaden z nich nie wrócił do domu, a bliskim nie udało się z nimi skontaktować, powiadomili policję o zaginięciu mężczyzn.

– mówi nadkomisarz Kamil Tokarski, rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji.

Wciąż trwają próby odnalezienia zaginionych. W stan gotowości postawiono zarówno policję w powiecie staszowskim, jak i w buskim. To właśnie tam rzekomo byli widziani mężczyźni.

Obecnie ustalamy, gdzie oni są. W akcji bierze udział wielu policjantów, m.in. z Buska oraz Staszowa. Mamy informację, że 27-letni mężczyzna był widziany w powiatach buskim i staszowskim. Nie wiemy, co planuje.

– podkreślił Kamil Tokarski ze świętokrzyskiej policji na antenie Radia Kielce.

W poszukiwaniach dwóch mieszkańców Łubnic biorą również udział funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

W akcję zostały zaangażowane psy tropiące oraz najnowocześniejszy śmigłowiec na wyposażeniu polskiej policji – black hawk z Komendy Głównej Policji.

Warto sobie przypomnieć... STRAŻAK OCHRZCIŁ DZIECKO I NAGLE STAŁ SIĘ CUD

Poral "Życie" informuje... ZAGINIONA 14-LATKA ODNALEZIONA... TYSIĄCE KILOMETRÓW POZA GRANICĄ KRAJU

Na portalu "Życie" przeczytasz także... PÓŁ EUROPY SZUKA TEGO POLAKA! ZAGINIONY BYŁ OSTATNIO WIDZIANY W…