Po wyborach parlamentarnych Jacek Bury powiedział, czym jest dla niego polityka i… na co zamierza przeznaczyć swoje wynagrodzenie! Nowo wybrany senator zdobył zaufanie ponad 85% wyborców. 

– „Polityka nie jest dla mnie miejscem, gdzie się zarabia pieniądze, tylko służbą” – zapewnił Bury.

Zobacz także: TE ROŚLINY SĄ JAK NATURALNE OCZYSZCZACZE POWIETRZA. MASZ JE W SWOIM DOMU?

Jacek Bury jest przedsiębiorcą. W wyborach startował jako kandydat KO. Na niego głosowały ponad 85% osób, za co Bury serdecznie podziękował. Polityk docenił również wsparcie polityków w kampanii wyborczej i przypomniał o swoich obietnicach, których ma zamiar dotrzymać.

– „Pieniądze przekażę na rzecz zdolnej młodzieży z Lublina, która jest w trudnej sytuacji. Polityka jest dla mnie miejscem, gdzie nie powinniśmy zarabiać pieniędzy. Polityka jest dla mnie służbą. Chce to robić dla mieszkańców mojego miasta i godnie ich reprezentować” – mówił Bury.

Zobacz także: INTYMNE WIDEO Z WIENIAWĄ W ROLI GŁÓWNEJ KRĄŻY PO SIECI!

Wynagrodzenie polityka wynosi ok. 8 tys. zł. Senator zdeklarował, że nie ma zamiaru pobierać pensji, a dietę chce przekazać na cele dobroczynne.

Jeśli inni senatorowie zdecydują się na podobne zmiany, to budżet państwa może zaoszczędzić prawie 38 mln zł.

– „Liczę, że znajdę naśladowców” – zaznaczył Jacek Bury.

Senator przekonuje, że nigdy nie obdarzał zaufaniem polityków – te osoby „nie są godne zaufania”.

– „Powinni znajdować się tam ludzie, którzy osiągnęli sukces zawodowy i stać ich na to, żeby bezinteresownie współpracować i pomagać takim ludziom. Polska polityka zyskałaby bardzo dużo, gdyby było więcej takich osób” – mówi Bury.

źródło: „wiadomosci.wp.pl”