Tragiczna wiadomość obiegła media - zaginęła 8-letnia Iana Rudnyska z Chorzowa. Wszystkie siły policyjne oraz społeczności lokalne zaangażowały się w poszukiwania dziewczynki, której ostatnie ślady sięgają 28 marca 2024 roku o godzinie 14:45.


Pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Chorzowie zgłosili zaginięcie Iany, podając kluczowe informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu dziecka. Istnieje podejrzenie, że dziewczynka może przebywać w obecności 44-letniej kobiety, członka rodziny.


Według wstępnych ustaleń, kobieta opuściła teren kraju w Gorzyczkach, podróżując samochodem marki Mercedes klasy C o francuskich numerach rejestracyjnych GK 776 PD.


Rysopis Iany Rudnyskiej jest kluczowy w procesie poszukiwań. Dziewczynka ma wzrost około 125 cm, blond włosy sięgające za ramiona. W dniu zaginięcia była ubrana w szare spodnie dresowe, białą kurtkę z czerwonymi kokardami oraz czarne buty sportowe typu adidas.


Apel o pomoc w odnalezieniu Iany Rudnyskiej jest szeroko rozpowszechniany. Każda informacja, która mogłaby przyczynić się do odnalezienia zaginionej dziewczynki, jest niezwykle cenna.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod numerem telefonu: 47 854 52 66 lub pod numerem alarmowym 112.To też może cię zainteresować: Komunia tuż-tuż. Ile dać w kopercie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Już za chwilę rusza wypłata tegorocznych trzynastych emerytur. Ważne informacje dla wszystkich seniorów w Polsce. Warto dopilnować przelewów z ZUS