Bielsko-Biała, Śląskie - Rodzina i służby ratunkowe apelują o pomoc w odnalezieniu trzyletniej dziewczynki, Hanny Nachman, która zaginęła w Bielsku-Białej. Informacja o jej zaginięciu została rozpowszechniona przez policję, która intensywnie pracuje nad ustaleniem okoliczności zniknięcia malutkiej Hani.

Dane identyfikacyjne zaginionej:
- Wzrost: do 105 cm;
- Oczy: jasne;
- Włosy: jasny blond.

W chwili zaginięcia Hanna ubrana była w czarną bluzę z kapturem wsuwaną przez głowę, z przodu z grafiką przedstawiającą kościotrupa. Na nóżkach miała różowe śniegowce.

Policja zaapelowała o wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej dziewczynki. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o natychmiastowy kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej pod numerem telefonu: 47 857 12 55 lub pod numerem alarmowym 112.

Dla tych, którzy chcieliby zachować anonimowość, udostępniono również skrzynkę e-mailową: zaginienicalapolska@gmail.com.

Rodzina, przyjaciele i cała społeczność Bielska-Białej mobilizują się w poszukiwaniach, licząc na to, że informacje od obywateli pomogą w szybkim odnalezieniu małej Hanny. Wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek na temat zaginięcia dziewczynki, gorąco prosimy o natychmiastowy kontakt z odpowiednimi służbami.

Jak informował portal "Życie News": Czekają nas kolejne zmiany. Wejdą w życie już od kwietnia. Chodzi o nasze mieszkania

Przypomnij sobie: Matka, syn, czy Anna Walter. Kto otrzyma majątek po Tomaszu Komendzie