Dramatyczne wydarzenie wstrząsa mieszkańcami Chełma (Lubelskie). 12 czerwca 2023 roku o godzinie 13:00, 7-letnia Amanda Mąka wyszła z miejsca zamieszkania przy ulicy Nadtorowej i od tego czasu nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Sytuacja ta stanowi zagrożenie dla jej życia i zdrowia.

Amanda, to malutka dziewczynka o wzroście 120 cm. Ma blond włosy i piękne, niebieskie oczy. W momencie zaginięcia miała na sobie granatową bluzę oraz czarne spodnie. Warto dodać, że towarzyszył jej piesek rasy Jack Russell.

Apelujemy do wszystkich obywateli, aby włączyli się w poszukiwania i przyczynili się do odnalezienia zaginionej dziewczynki. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w tej sprawie, prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod numerem telefonu: 47 813 12 10 lub pod numerem alarmowym 112.

Każda informacja może być kluczowa w odnalezieniu tej małej dziewczynki i przywróceniu jej do bezpieczeństwa. Apelujemy do wszystkich mieszkańców Chełma i okolic o wsparcie w poszukiwaniach.

Śledźmy tę sprawę i dajmy znać policji o wszelkich podejrzanych lub nietypowych zachowaniach, które mogą pomóc w odnalezieniu Amandy. Wszystko, co wydaje się być nawet najmniejszą wskazówką, może okazać się kluczowe dla zakończenia tego dramatu. Czas jest tutaj niezwykle ważny.

Jak informował portal "Życie News": MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW BARDZO WZRUSZAJĄCYM POŻEGNANIEM. AKTORKA ODDAŁA CZEŚĆ ZNANEJ POSTACI KINA. „BYŁA NA PLANIE JAK GENERAŁ”

Przypomnij sobie: MAGDA NAROŻNA ZE ŚMIAŁYM WYZNANIEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. PIOSENKARKA POKAZAŁA SIĘ Z BARDZO MŁODYM AKTOREM. ZDJĘCIE WYWOŁAŁO BURZĘ W SIECI