Czytelniczka portalu "Styl" podzieliła się swoją historią. W liście do redakcji opisała swoje uczucia związane z pojawieniem się byłego męża i jego nowej partnerki na komunii córki. Kobieta nie ukrywa, że to "zdecydowana przesada".

Burzliwe rozstanie

Małżeństwo kobiety rozpadło się dwa lata przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej ich córki. Mężczyzna oświadczył, że poznał kogoś innego i to z nową partnerką chce budować przyszłość. Autorka listu nie ukrywała, że najpierw chciała walczyć o małżeństwo, nie chcąc, żeby ich pociecha wychowywała się w rozbitej rodzinie.

Płacząca kobieta/YouTube @S.O.Łez
Płacząca kobieta/YouTube @S.O.Łez
Płacząca kobieta/YouTube @S.O.Łez

W końcu udało jej się pogodzić z tym, że jej małżeństwo to przeszłość. Zdecydowała się zostać sama. Jak przekonuje pani Weronika, dobrze jest jej samej ze sobą i nie zamierza tego zmieniać. Jej były partner od ich rozstania był już w 7 związkach, które kończyły się równie szybko, jak zaczynały.

Ostatnio mężczyzna związał się z kobietą młodszą od niego o 19 lat. Po zaledwie 3 miesiącach znajomości oświadczył się, a ona zgodziła się zostać jego żoną.

Pierwsza komunia córki

Kobieta przyznała, że nie interesowała się tym, co robi jej mąż, przynajmniej do chwili, kiedy nie wpływało to na jej córkę. Kiedy kobieta usłyszała, że były partner zamierza pojawić się na Pierwszej Komunii Świętej ich dziecka z nową kochanką, nie mogła nie zareagować.

"Ten pomysł kompletnie nie przypadł mi do gustu, tym bardziej że Zuzia nie znała tej kobiety, a przyjęcie komunijne jest z reguły organizowane dla najbliższych osób, którym dziecko nie jest obce" - napisała pani Weronika.

Niestety jej mąż uznał, że przyjęcie komunijne jest idealnym momentem, w którym przedstawi córce nową dziewczynę. Dla całej rodziny było to spore zaskoczenie, kiedy Robert pojawił się ze sporo młodszą od siebie partnerką.

Pierwsza Komunia/ screen MamaDu
Pierwsza Komunia/ screen MamaDu
Pierwsza Komunia/ screen MamaDu

A wy, jak oceniacie zachowanie mężczyzny?

To też może cię zainteresować: Ruszyła nowa edycja programu, który ma obniżyć rachunki za energię w polskich gospodarstwach domowych. Wiadomo, jak złożyć wniosek w ramach „Mój Prąd”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maciej Stuhr opublikował w sieci poruszający wpis dotyczący jego ojca. Padły wyjątkowe słowa

O tym się mówi: Przykre wieści dla fanów polskiego filmu i serialu. Odszedł jeden z najbardziej lubianych aktorów, znany ze „Zmienników” i „Graczyków”. Miał 89 lat