Jak podaje portal "Super Express", MuaPolina jest jedną z najpopularniejszych polskich tiktokerek. Jej konto w mediach społecznościowych śledzi ponad milion osób. Ostatnio celebrytka zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami przykrymi konsekwencjami zjedzenia grzyba.

MuaPolina podzieliła się z fanami swoją historią

Paulina Kozioł popularna polska tiktokerka, której konto śledzi ponad milion osób. Celebrytka przyznała, że uległa popularnej w sieci modzie i spróbowała Soplówki Jeżowatej. MuaPolina zdradziła, że po zjedzeniu grzyba doświadcza przykrych konsekwencji, w postaci stanów lękowych.

Co ciekawe, wielu fanów tiktokerki wskazuje, że ma podobne objawy po zjedzeniu wspomnianego grzyba. Kozioł wskazuje, że wielokrotnie słyszała, że zbieżność objawów i zjedzenia grzyba to zwykły "przypadek".

"Totalny przypadek i wszyscy przypadkiem dostaliśmy nerwicy po zjedzeniu soplówki. Co jest w tym cholernym grzybie?" - pyta tiktokerka.

Soplówka jeżowata/YouTube @Paweł i Grzby
Soplówka jeżowata/YouTube @Paweł i Grzby
Soplówka jeżowata/YouTube @Paweł i Grzby

Ogromny błąd

Paulina Kozioł przyznała, że wszędzie pisze się o cudownym działaniu grzyba na układ nerwowy, czy na jelita. Zapewnia się, że jest on w pełni bezpieczny, na co dowodem ma być fakt, że jest on powszechnie stosowany w kuchni azjatyckiej.

MuaPolina nie ukrywa, że bardzo żałuje, że zdecydowała się spróbować grzyba, ale niezależnie od tego, jak bardzo chciałaby cofnąć czas i podjąć zupełnie inną decyzję, nie jest już w stanie nic zrobić. Pozostaje jej tylko spróbować uporać się z problemami.

Co sądzicie o całej sprawie? Próbowaliście wspomnianego grzyba?

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis zdecydował się na zaskakujący zakup. Dziennikarz nie ukrywa, że jest przygotowany na najgorsze. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Koszmar na jawie właściciela mieszkania. Pięcioosobowa rodzina doprowadziła lokal do ruiny, a remont będzie kosztował fortunę. Zdjęcia zwalają z nóg

O tym się mówi:Niebywałe odkrycie Sióstr Franciszkanek. Zakonnice natychmiast zaopiekowały się maleńkim dzieckiem. Malec trafił do okna życia bez żadnych rzeczy