Jak przypomina portal "Super Express", Andrzej Duda obecny jest na polskiej scenie politycznej od lat, choć raczej nie zaliczał się do pierwszoplanowych jej postaci. Wszystko zmieniło się w 2015 roku, kiedy wystartował w wyborach prezydenckich, które ostatecznie wygrał. Teraz sprawuje swoją drugą kadencję. Tabloid opublikował zdjęcie archiwalne zdjęcie Andrzeja Dudy, na którym widać przyszłego prezydenta klęczącego przed kobietą.

Za nim Andrzej Duda został prezydentem

Andrzej Duda za nim sam wprowadził się do Pałacu Prezydenckiego, jako nowy prezydent, pracował jako podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Nic dziwnego, że Duda często odnosi się do tragicznie zmarłego poprzednika i chętnie wylicza jego zasługi dla naszego kraju.

Nie zapomina przy tym również o Marii Kaczyńskiej, która zginęła wspólnie z mężem w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Za pamięć o pierwszej damie dziękował między innymi w Rabce, gdzie jakiś czas temu brał udział w zawodach narciarskich.

Tak kiedyś wyglądał Andrzej Duda!

Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy nie zapomniała o Kaczyńskich także w 13 rocznicę ich śmierci. W mediach społecznościowych zamieszczono pokaz slajdów, który zawierał poruszające kadry z czasów prezydentury Lecha Kaczyńskiego.

Wśród zdjęć znalazło się zdjęcie obecnego prezydenta, który klęczy przed Marią Kaczyńską. Na fotografii mocno rzuca się w oczy gęsta, ciemna czupryna Andrzeja Dudy.

Maria Kaczyńska, Andrzej Duda/Facebook @Kancelaria Prezydenta
Maria Kaczyńska, Andrzej Duda/Facebook @Kancelaria Prezydenta
Maria Kaczyńska, Andrzej Duda/Facebook @Kancelaria Prezydenta

W którym wydaniu prezydent Andrzej Duda bardziej przypadł wam do gustu? Obecnym, czy z tym sprzed lat?

To też może cię zainteresować: Lekarze przekazali najnowsze informacje na temat stanu 8-letniego Kamila z Częstochowy. Jaki jest stan chłopca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe odkrycie Sióstr Franciszkanek. Zakonnice natychmiast zaopiekowały się maleńkim dzieckiem. Malec trafił do okna życia bez żadnych rzeczy

O tym się mówi:Smutne wieści dla wszystkich fanów polskiego kina i teatru. Nie ma już wśród nas znanego i lubianego aktora. Odszedł w wieku 94 lat