Jak pisaliśmy już wcześniej wczoraj, dokładnie 7 stycznia, odbyła się Gala Mistrzów Sportu 2023, organizowana przez Przegląd Sportowy. Oczywiście na czerwonym dywanie nie zabrakło najznamienitszych gwiazd oraz ich partnerek i partnerów.

Olśniła fotoreporterów

Wiadomo już, że najlepszym sportowcem okrzyknięta została Iga Świątek. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że jest to słusznie przyznany tytuł. Drugie miejsce w plebiscycie zajął Bartosz Zmarzlik, a trzecie miejsce przypadło Robertowi Lewandowskiemu.

Wśród gości pojawił się także najlepszy sędzia naszego kraju – Szymon Marciniak. Jak podaje portal Jastrząb Post, u boku sędziego pojawiła się jego piękna żona – Magdalena Marciniak. Mimo ogromnej sławy swojego męża, Magdalena Marciniak dopiero teraz miała szansę pokazać się fotoreporterom.

Brunetka wybrała na wczorajszą okazję klasyczną, ale przepiękną stylizację. Na gali pojawiła się bowiem w długiej, czarnej sukni z kopertowym dekoltem i rozcięciem. Do tego dobrała czarną torebkę i srebrne buty. Wyglądała olśniewająco.

Sędzia nie ukrywa, że ma ogromne wsparcie od bliskich

Szymon Marciniak, we wcześniejszych wywiadach niejednokrotnie podkreślał, jak ważne jest dla niego wsparcie rodziny i jak bardzo związany jest ze swoją ukochaną żoną.

- Wsparcie najbliższych czuję na każdym kroku. Przecież dzięki temu, że żona zajmuje się domem, dziećmi, ja mogę skupić się na tym, by odpowiednio się przygotować do swojej pracy. Bez tego nie udałoby mi się nic osiągnąć – wyznał kilka lat temu podczas rozmowy z dziennikarzami Gazety Wyborczej.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ