Radosław Majdan ma już za sobą karierę piłkarską. Teraz zapraszany jest do różnych stacji, gdzie występuje w roli komentatora oraz eksperta. Nieprzerwanie od 2020 roku współpracuje z Ekstraklasą.

Polsa zagra w ćwierćfinałach?

Jak wiadomo, naszej drużynie udało się wyjść z grupy i dotrzeć do 1/8 finałów Mistrzostw Świata. Mimo, że mecz z Argentyną nie był odegrany w naszym najlepszym stylu, to i tak cieszymy się z pierwszego, tak dużego sukcesu naszej kadry od 36 lat.

Dziś przed nami starcie o wszystko. O godzinie 16:00 rozpocznie się mecz Polska – Francja. Czy z takim przeciwnikiem mamy szansę na awans do ćwierćfinałów?

Czy poradzimy sobie z tak wymagającym przeciwnikiem?

Głos na temat naszych szans zabrał właśnie Radosław Majdan. Podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Plotek, były bramkarz wyraził się jasno na temat naszej sytuacji.

- Jeśli zagramy tak defensywnie jak z Argentyną, to nie mamy szans na zwycięstwo. Pozostaje mieć nadzieję, że Wojtek Szczęsny będzie nadal w swojej życiowej formie, a Robert Lewandowski i Piotr Zieliński wyzwolą się z "defensywnej" taktyki selekcjonera i w końcu pokażą swoje olbrzymie umiejętności – skomentował Radosław Majdan.

W rozmowie brała udział także żona byłego bramkarza, Małgorzata Rozenek – Majdan. Jak zaznaczyła gwiazda, mocno trzyma kciuki za naszych chłopaków.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ