Jak przypomina portal "Super Express", Ida Nowakowska i Tomasz Wolny prowadzą razem program "Pytanie na śniadanie". Ostatnio mieliśmy też okazję zobaczyć ich na opolskim festiwalu, gdzie prowadzili koncert "Debiuty". W rozmowie z tabloidem opowiedzieli, jak wygląda ich współpraca od kulis.

Festiwal w Opolu

W ostatni weekend mieliśmy okazję obejrzeć na opolskiej scenie największe gwiazdy muzyki i debiutantów. Wśród prowadzących nie zabrakło lubianych prowadzących "Pytanie na śniadanie", w tym Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego. Nowakowska nie kryje, że współpraca z Wolnym jest "wielką przyjemnością".

Nowakowska, że bardzo się lubią i dobrze się razem czują, a ona ma szansę wiele się nauczyć od niego jeśli chodzi o dziennikarstwo. Kwestie wzajemnej sympatii i porozumienia potwierdził również Tomasz Wolny. "Ja Idę z wielu względów rzeczywiście podziwiam. Myślę, że to po prostu gra" - dodał dziennikarz.

Duet prowadzących "Pytanie na śniadanie" zdradził, że raz doszło pomiędzy nimi do kłótni, choć oboje stwierdzili, że nawet to było "fajne". Podkreślili, że w ich przypadku nie ma co liczyć na skandale, bo lubią się w sam raz, ani nie za dużo, ani nie za mało.

W trakcie opolskiego festiwalu Ida Nowakowska pokazała się w dwóch wyjątkowych kreacjach. Pierwszą z nich była suknia z gorsetem w cielistym kolorze. Druga kreacja jeszcze bardziej przyciągała wzrok i to nie tylko ze względu na kolor. Strój składał się z krótkiego topu, który podkreślał biust, a także długiej spódnicy o kroju rybki.

Który duet prowadzący "Pytanie na śniadanie" jest waszym ulubionym?

To też może cię zainteresować: Brytyjczycy szykują się na najgorszy scenariusz problemów z Rosją. Dowódca wojsk nie ma żadnych wątpliwości. To nowa era światowych konfliktów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ten tydzień może być kluczowy w działaniach Rosji. Prezydent Zełenski ostrzega resztę państw europejskich przed wrogimi krokami Władimira Putina

O tym się mówi: Ponury finał poszukiwań 17-letniego Szymona z Helu. Odnaleziono go w wodzie. Jakie są wstępne ustalenia śledczych