Lara Gessler przez długi czas ukrywała, że jest w ciąży. Gdy nowina wyszła jednak na jaw, celebrytka bardzo szczegółowo relacjonowała poszczególne etapy stanu błogosławionego, porodu oraz rozwoju nowo narodzonej córeczki. Wizerunek Neny jest obecny w mediach społecznościowych od samego początku.

Wnuczka Magdy Gessler rośnie jak na drożdżach. Dziewczynka na ostatnim zdjęciu, które opublikowała jej mama, jest w naprawdę szampańskim nastroju. Uśmiechnięta bawi się ze swoją rodzicielką. Lara zdradziła, jak w ich domu wyglądają poranki. Doceniła, że Nena jest ciwkawa świata i potrafi już zainteresować się oglądaniem konkretnych książek.

Lara Gessler/ screen YT
Lara Gessler/ screen YT
Lara Gessler/ screen YT

Nena, gdy się rano obudzi, to najpierw zabieramy ja do siebie na poranne przytulanie i przewalanie, a potem schodzi z łóżka, żeby pobiec do swoich półek z książeczkami i coś sobie pooglądać. Zwykle tez żywo komentuje pod nosem, to co widzi. Uwielbiam to gaworzenie, chyba nigdy mi się nie znudzi słuchanie tego dziecięcego języka. Często też przynosi nam książkę, żeby wziąć ją na kolana i poczytać razem. Bardzo mnie to rozczula. Takie charakterystyczne zachowania tych małych dorosłych. Przypomina mi to o tym, że to odrębny człowiek, ze swoim gustem, cierpliwością i upodobaniami. Mam wrażenie, że patrze na cud, każdego dnia.

Wyznanie młodej mamy i zdjęcia, które pokazała, są naprawdę urocze.

To również może Cię zainteresować: Jarosław Kaczyński Nie Może Pogodzić Się Z Porażką. Odgraża Się Członkom PiS

Zobacz także: Justyna Żyła Celebruje Urodziny Córki. Opublikowała Rodzinne Fotografie