Jak doskonale pamiętamy, od 3 lipca tego roku Platformą Obywatelską ponownie dowodzi Donald Tusk. Od samego początku działalności znany polityk postanowił skupić się na zmianach w partii, które sukcesywnie przeprowadza.

Ogromne zmiany!

Jak podaje portal Interia, obecnie najbliższym współpracownikiem Donalda Tuska jest Borys Budka, a także Marcin Kierwiński i Paweł Graś oraz Jan Grabiec. Jednak jak wskazują politycy, obecnie Donald Tusk prowadzi wiele rozmów z parlamentarzystami i ma w planach zbudowanie niezwykle silnej drużyny! Co więcej, Donald Tusk chce także zwiększyć udział kobiet w partii.

- Zaproponuję pewne zmiany, które utworzą przestrzeń, gdzie będzie możliwa ta nowa kompozycja, która uwzględnia równowagę między kobietami a mężczyznami w polityce - teraz klubową, a we wrześniu także partyjną – zaznaczył ostatnio Donald Tusk.

Co planuje Donald Tusk?

Warto także zaznaczyć, że Donald Tusk planuje, aby Ewa Kopacz powróciła na stanowisko wiceprzewodniczącej Platformy Obywatelskiej. Te zmiany mogą dokonać się niebawem. Drugim wiceprzewodniczącym ma zostać natomiast Bartosz Arłukowicz, który zrezygnował z funkcji, aby Borys Budka mógł zostać wiceszefem PO.

Co więcej, podczas Konwencji partii, która będzie miała miejsce 20 września tego roku, ma dojść do zmiany statutu partii, co umożliwi zwiększenie liczby wiceprzewodniczących.

Jakie jeszcze zmiany w partii zamierza wprowadzić Donald Tusk? O tym najpewniej przekonamy się w najbliższym czasie.

Jak informował portal "Życie Polska": TO MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA SYTUACJA DLA WIELU OSÓB! PRACOWNICY ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH PLANUJĄ STRAJK! CO Z WYPŁATAMI ŚWIADCZEŃ

Przypomnij sobie: ANTONI KRÓLIKOWSKI I JOANNA OPOZDA JUŻ PO ZARĘCZYNACH? AKTOR POSTANOWIŁ WYDAĆ OFICJALNE OŚWIADCZENIE! SZYKUJE SIĘ ŚLUB ROKU? WSZYSTKO JEST JUŻ WIADOME

Portal "Życie Polska" pisał również: TO BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW LEGENDARNEGO ZESPOŁU! NIE MA JUŻ Z NAMI JEDNEGO Z CZŁONKÓW GRUPY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DUCHOWNY ZASKOCZYŁ SWOIM ZACHOWANIEM. TO BYŁA OBURZAJĄCA SYTUACJA. CO SIĘ STAŁO