Przyjaciel byłego prezydenta, poseł KO Jerzy Borowczak postanowił opowiedzieć o tym, jaki naprawde jest Lech Wałęsa.

Jak podaje Super Express, przyjaciel byłego prezydenta Lecha Wałęsy, który odwiedził odwiedził go ostatnio w jego gdańskim biurze, postanowił zdradzić co aktualnie dzieje się w życiu byłego prezydenta.

Jak donosi portal Super Express, Lech Wałęsa jakiś czas temu męczył się ze skutkami ubocznymi szczepienia przeciw COVID-19. Jak usłyszeli dziennikarze w gdańskim biurze Lecha Wałęsy - Pan prezydent śpi. Źle się czuje.

Lech Wałęsa jakiś czas temu powiedział, że zmuszony jest zaszczepić się na COVID-19. Były prezydent musiał “dać na sobie przetestować szczepionkę”, jak powiedział, poniewaz niedlugo wybiera się na wymianę baterii w rozruszniku serca i musiał się zaszczepić. Niestety okazało się, że operacje trzeba było przełożyć.

Lech Wałęsa
Lech Wałęsa
Lech Wałęsa

Lech Wałęsa będzie musiał na operacje jeszcze poczekać. Wszystko z powodu komplikacji. Zabieg, który miał być z założenia prosty, utrudniły komplikacje. Jak się okazało jeden z drutów wbitych w serce Wałęsy się złamał. Jak przekazał legendarny przywódca “Solidarności” operacja nie będzie taka prosta.

Okazuje się, że Lech Wałęsa nie obawia się komplikacji pooperacyjnych. Jak powiedział - Już wszystkiego dokonałem. Mogę umierać. Jak wyznał znajomy byłego prezydenta, poseł KO Jerzy Borowczak, Lech Wałęsa jest w dobrym humorze i tryska energią. “Wygrał z komuną, wygra i z sercem” - zażartował.

Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAMA ODEBRAŁA DZIECKO Z PRZEDSZKOLA. BYŁA BARDZO ZASKOCZONA KIEDY ZOBACZYŁA KLATKĘ PIERSIOWĄ SWOJEGO DZIECKA. TEJ NOTATKI DŁUGO NIE ZAPOMNI

O tym się mówi na świecie: KOBIETA ZARĘCZONA Z MĘŻCZYZNĄ, STARSZYM OD NIEJ O 32 LATA, UJAWNIA, JAK ZOSTALI POTRAKTOWANI PRZEZ OTOCZENIE. TO NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE