Znamy ich z seriali, które oglądały setki tysięcy telewidzów. To właśnie one przyniosły im sporą popularność w całej Polsce. Ich niesamowita gra aktorska i ogromny talent były doceniane także przez krytyków i producentów.

Jednak teraz, po latach, nikt nie pamięta o tych aktorach. Gwiazdy, które niegdyś grały w popularnych serialach, teraz zaś zostały już zapomniane.

Edward Dymek. Aktor, który odszedł jako bezdomny alkoholik

Edward Dymek był aktorem, który w czasach PRL-u był jeszcze dzieckiem. Dziecięcego aktorka moglismy ogladac w takich produkcjach jak "Wakacje z duchami", "Podróż za jeden uśmiech",lub "Abel twój brat".

Niestety, Edward Dymek nie związał się z aktorstwem na dłużej. Kiedy dorósł jego zycie potoczylo sie zupelnie inaczej. Rokujący aktor wpadł w alkoholizm. To alkohol zniszczył jego życie. Edward Dymek nie był aktywny zawodowo, stracił żonę i skończył jako bezdomny. Zmarł w wieku 53 lat. Znajomi podejrzewają, że odebral sobie zycie sam. Edward Dymek 14 marca obchodziłby 64-te urodziny.

O Edwardzie Dymku wspomniano w jednym z odcinków programu "(Nie)zapomniani. Cmentarne historie". Film został obejrzany 2,3 mln. Mozna go zobaczyc w serwisie YouTube.

Kariera Edwarda Dymka trwała jedynie dwa lata. Jego życie osobiste także nie należało do najłatwiejszych. Głównie przez to, że aktor był alkoholikiem. Jego choroba sprawiła, że odeszła od niego żona. Ostatnie lata swojego życia mężczyzna spędził na ulicy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAMA ODEBRAŁA DZIECKO Z PRZEDSZKOLA. BYŁA BARDZO ZASKOCZONA KIEDY ZOBACZYŁA KLATKĘ PIERSIOWĄ SWOJEGO DZIECKA. TEJ NOTATKI DŁUGO NIE ZAPOMNI

O tym się mówi w Polsce: KOLEJNA PRZEPOWIEDNIA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO BUDZI NIEPOKÓJ? JASNOWIDZ WYPOWIEDZIAŁ WAŻNE SŁOWA. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: KOBIETA ZARĘCZONA Z MĘŻCZYZNĄ, STARSZYM OD NIEJ O 32 LATA, UJAWNIA, JAK ZOSTALI POTRAKTOWANI PRZEZ OTOCZENIE. TO NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE