Marcelina Zawadzka to polska modelka, której nie tylko udało się wygrać tytuł Miss Polonii, ale także reprezentowała nasz kraj podczas wyborów Miss Universe!

Jakiś czas temu dziewczyna zamieszkała w swoim nowym mieszkaniu w Warszawie, które ciągle sukcesywnie wykańcza i ulepsza, chwaląc się efektami ze swoimi fanami na Instagramie. Ostatnio znów dokonała kilku zmian, które pokazała na swoim profilu.

Modelka kocha róż

Chociaż z postacią Zawadzkiej wiązało się ostatnimi czasy niemało kontrowersji, to 32-latka nic sobie z nich nie robi i stale powiększa swoje grono odbiorców w mediach społecznościowych. Regularnie pojawiają się na jej profilu sponsorowane przez różne marki posty, relacje z dalekich podróży, czy właśnie zdjęcia związane z postępami w urządzaniu mieszkania.

Mieszkanie Marceliny z pewnością nie należy do tych, które na codzień jest zaniedbane i tylko z utęsknieniem czeka na dzień remontu. Wręcz przeciwnie - modelka każdego dnia przykłada się do tego, by jej lokum wyglądało jak najlepiej.

fot. Instagram
fot. Instagram

Niedawno modelce udało się odmalować balkon, który teraz zachwyca swoim różowym kolorem, oraz przystroiła pustawą łazienkę ramkami, w których widnieją piękne zdjęcia. Tym razem postanowiła zaprezentować swoją sypialnię w zupełnie nowym wydaniu.

Fani, patrząc na zdjęcia Marceliny, nie mają wątpliwości co do tego, jaki jest jej ulubiony kolor - w niemal każdym pomieszczeniu, a nawet na balkonie, znacznie przeważają różowe barwy.

Co jeszcze Zawadzka planuje w swoim mieszkaniu?

Zobacz także: Daniel Martyniuk samotnie przechadza się po stolicy Podlasia. Czy syn Zenka postanowił zmienić swoje życie

Może cię zainteresować: Zachowanie Diany tuż przed ślubem mówiło więcej, niż nam się wydawało. Czy można było uniknąć największej tragedii

Pisaliśmy również o: Polscy aktorzy żegnają wybitnego przyjaciela. Fani są pogrążeni w żałobie. Jakim człowiekiem był Krzysztof Kowalewski