Jak podaje portal "Radio Zet", Alicja Faustyna Kowalewska wyszła z domu przy ulicy Ogrodowej w Miliczu w sobotę 19 grudnia, około godziny 16. Miała iść do koleżanki, jednak nigdy do niej nie dotarła. Nastolatka do tej nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z rodziną. Zrozpaczeni bliscy proszą o pomoc, podobnie jak funkcjonariusze policji.

Trwają poszukiwania 15-letniej Alicji

Policjanci z Komendy Policji w Miliczu podali rysopis nastolatki. Alicja wygląda na 16-17 lat. Ma 160 cm wzrostu. Jest średniej budowy ciała. Alicja jest szatynką, ma włosy sięgające do ramion, kręcone. Nos prostolinijny oraz przylegające uszy. Znakiem szczególnym nastolatki są zmiany skórne w postaci zaczerwienień w okolicach uszu. Dziewczynka zmaga się z łuszczycą.

W dniu zaginięcia Alicja Kowalewska miała na sobie ciemne spodnie dresowe, sportową kurtkę w kolorze niebieskim z kapturę, czarne buty w typie "glany". Nosi bordowo-szaro-czarną chustę zamiast szalika. Miała ze sobą także niewielki plecak.

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Alicji Kowalewskiej. Informacje należy zgłaszać na Komendzie Powiatowej Policji w Miliczu (ul. Tadeusza Kościuszki 4). Można to zrobić dzwoniąc pod całodobowy numer telefonu 47 87 212 00.

Można również dzwonić do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Miliczu: 47 87 212 15, 47 87 212 31 lub 47 87 212 55. Można wybrać również numer alarmowy 112. Informacje można kierować do jakiejkolwiek jednostki policji na terenie kraju.

Widzieliście gdzieś Alicję Kowalewską?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: