Małgorzata Borysewicz brała udział w czwartej edycji popularnego show "Rolnik szuka żony". Rolniczka znalazła w programie swoją miłość i wzięła ślub z Pawłem Borysewiczem. Para aktualnie ma dwójkę dzieci.

Małgorzata Borysewicz z programu „Rolnik szuka żony” opowiedziała o trudach macierzyństwa

Małgosia bardzo często była aktywna w mediach i z chęcią rozmawiała z dziennikarzami na różne tematy. Otwarcie wypowiadała własne zdanie i dzieliła się z nim bez problemu.

Okazuje się, że aktualnie przedsiębiorcza rolniczka ustaliła sobie cennik, według którego media mogą korzystać z jej wypowiedzi. Za publiczną wypowiedź Małgorzata Borysewicz zgarnia dwa tysiące złotych.

Małgosia i Paweł Borysewicz fot. Instagram
Małgosia i Paweł Borysewicz fot. Instagram
Małgosia i Paweł Borysewicz fot. Instagram

Małgosia Borysewicz prowadzi równie aktywnie swoje konta w mediach społecznościowych. Tam z przyjemnością opowiada o swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Czy dwójka dzieci przerasta rodzinę Borysewiczów?

Małgosia Borysewicz aktywnie relacjonuje swoje życie na wsi na swoim Instagramie. W ostatnim czasie opowiedziała o trudach macierzyństwa.

Okazuje się, że Małgosia ma ręce pełne pracy. Z uśmiechem powiedziała na swoim InstaStory, że już wie dlaczego matka ma dwie ręce – po to by jedną karmić jedno dziecko, a drugą drugie.

Małgosia Borysewicz pokazała swoją  luksusowo urządzoną łazienkę, źrodło: fakt.pl
Małgosia Borysewicz pokazała swoją luksusowo urządzoną łazienkę, źrodło: fakt.pl
Małgosia Borysewicz pokazała swoją luksusowo urządzoną łazienkę, źrodło: fakt.pl

Co zabawne, w czasie gdy Małgosia opiekuje się dziećmi, jej mąż gra na konsoli w FIFĘ. Kobieta nie ma jednak do niego żalu i z chęcią oddaje się macierzyństwu.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO