Uwaga! To niesłychanie ważna informacja. Świadczenie emerytalne może być niższe nawet o 2 tysiące złotych przez mały błąd! Koniecznie przeczytaj, jak mu zapobiec.

Jak powszechnie wiadomo, kwestia świadczeń emerytalnych w Polsce jest jednym z najgłośniejszych tematów od kilku lat. Na temat emerytur rozmawiają dosłownie wszyscy – począwszy od samych zainteresowanych (seniorów), po młodych ludzi.

Dlaczego zatem ten temat wzbudza tak duże kontrowersje i zainteresowanie? Przyczyna jest prosta – emerytury są po prostu zbyt niskie jak na XXI wiek. Wielu emerytów otrzymujących owe świadczenia dostaje je w tak niskiej wartości, że ledwo starcza im na zakup podstawowych produktów spożywczych.

Bardzo duże zainteresowanie i szum medialny spowodowało wprowadzenie tak zwanych trzynastek i czternastek, czyli jak same nazwy wskazują – trzynastych i czternastych emerytur.

Okazuje się, że wszyscy mogą je otrzymać, lecz pod jednym warunkiem. Jakim?

Emeryci mogą dostać mniejszą emeryturę przez mały błąd…

Aby otrzymać tzw. trzynastkę i czternastkę, należy pamiętać o ważnej zasadzie – trzymać się ustalonych terminów! Bez posiadania prawa do wypłaty świadczeń emerytalnych przed terminem ich wypłaty pieniądze nie zostaną wypłacone!

Przypominamy, że "trzynastka" i "czternastka" po zsumowaniu daje naprawdę dużą sumę!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE