Uwaga! To niezwykle pilna informacja dla niemalże wszystkich Polaków. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa od rana wysyła powiadomienia poprzez wiadomość SMS o zbliżających się złych warunkach atmosferycznych. Zobacz koniecznie!

Jak powszechnie wiadomo, burzowa aura trwała w Polsce zaskakująco długo, czym spowodowała liczne szkody materialne mieszkańców wielu województw. Po falach upałów i spokoju na niebie RCB ponownie alarmuje – nadciągają burze!

RCB wysyła ważne powiadomienia do niemalże wszystkich Polaków!

Już dziś, 22 sierpnia 2020 roku od samego rana Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła Polakom niezwykle ważny komunikat o nadciągających warunkach atmosferycznych.

- Uwaga! Dziś (22.08) bardzo silny wiatr i burze z gradem. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatr – brzmiała treść wiadomości wysłanej przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Powyższą wiadomość otrzymali – bądź dopiero otrzymają – mieszkańcy następujących województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, opolskiego oraz części województw: warmińsko-pomorskiego, mazowieckiego i wielkopolskiego.

Co należy zatem robić? Przede wszystkim pozostać w domu, jeżeli jest to możliwe. Ponadto, trzeba pamiętać o usunięciu z podwórka lub parapetu wszelkich przedmiotów, które mogłyby zostać przewrócone przez wiatr i wyrządzić szkody. Należy także pozamykać okna i drzwi.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE