To już oficjalnie potwierdzona informacja. Rządzący chcą wprowadzić obowiązek dokonywania szczepień u dzieci. Internauci nie kryją sprzeciwu i oburzenia. Koniecznie przeczytaj!

Jak powszechnie wiadomo, temat szczepień jest od dłuższego czasu w Polsce tematem dość głośnym i kontrowersyjnym, budzącym sprzeczne reakcje.

Pewna grupa osób wstawia się za obowiązkiem dokonywania podstawowych szczepień u dzieci, lecz pozostałe osoby są nastawione bardzo negatywnie do tego typu rozwiązań.

Aktualnie jednak trwają dyskusje i spekulacje w kwestii wprowadzenia obowiązku szczepień u dzieci. Dlaczego?

Obowiązkowe szczepienia dzieci warunkiem do przyjęcia do przedszkola

Jak się okazuje, nowy pomysł rządzących opiera się na tym, aby z przedszkoli publicznych mogły korzystać jedynie te dzieci, które miały wykonane szczepienia!

Według Ministerstwa Edukacji Narodowej jest to jawne ograniczanie możliwości równego dostępu do edukacji.

- Rekrutacja dzieci do przedszkola publicznego jest prowadzona zgodnie z zasadą powszechnej dostępności. Norma ta uniemożliwia jakiekolwiek formy dyskryminowania prawnego. Minister Edukacji Narodowej nie widzi wystarczającego uzasadnienia wprowadzenia na poziomie przepisów ustawowych zmian w kryteriach rekrutacji do publicznego przedszkola - powiedziała wiceminister edukacji Marzena Machałek.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE