Jak podaje portal "Pikio", sanepid poszukuje pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej w jednym z polskich miast. Osoby te, proszone są o jaknajszybszy kontakt z sanepidem - ma to kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa tych osób oraz ich bliskich.

Poszukiwani pasażerowie komunikacji miejskiej z Mławy

Sanepid poszukuje osób, które podróżowały komunikacją miejską w miejscowości Mława (w woj. mazowieckim). Ogłoszenie służb sanitarno-epidemiologicznych dotyczy pasażerów autobusem linii 1. Osoba z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 podróżowała na trasie: Morawskiej, Kopernika, Szpitalna, Napoleońska Kościół w dniach od 3 sierpnia do 8 sierpnia w godzinach 13:28-13:42.

O zagrożeniu zakażenia koronawirusem poinformowała dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mławie, Ewa Sztuba. " Jeżeli ktoś z państwa jechał w tym czasie, tym autobusem to bardzo proszę o kontakt telefoniczny z powiatową stacją epidemiologiczną w celu objęcia kwarantanną domową " - zaapelowała pani dyrektor.

YouTube

Niepokojące dane

Z informacji przedstawionych przez Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Mławie w piątek 14 sierpnia w tej części Polski potwierdzono jeden nowy przypadek koronawirusa i odnotowano dwóch ozdrowieńców. W ciągu ostatnich 24 godzin do kwarantanny domowej skierowano 24 osoby, a jedna pozostaje w izolacji domowej. Notuje się 25 aktywnych przypadków.

Niestety sytuacja związana z komunikacją miejską może zmienić sytuację epidemiologiczną w tej części Polski. Pasażerowie przywołanych kursów proszeni są o kontakt pod numerem 48 222 500 115.

Pixabay

Obawiacie się korzystania z komunikacji miejskiej?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: