Koronawirus w pociągu i autobusie

Jak podaje portal "Interia", na trasie kolejowej Warszawa-Kraków pociągiem poruszał się pasażer, u którego test na obecność koronawirusa wyszedł pozytywny. Dodatkowo przemieszczał się on autobusem z Krakowa do Nowego Targu. Sanepid szuka innych osób, które mogły przebywać w bliskim otoczeniu z podróżującym.

PKP Intercity informuje o przypadkach koronawirusa! / railwaygazette.com
PKP Intercity informuje o przypadkach koronawirusa! / railwaygazette.com

Sanepid wystosował apel:

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu prosi o niezwłoczny kontakt pasażerów, którzy podróżowali: w dniu 23.07.2020 r. autobusem należącym do firmy Szwagropol, relacji Nowy Targ - Kraków, wyjazd z Nowego Targu o godz. 12:00, w dniu 23.07.2020 r. pociągiem PKP Intercity, wagon 4, relacji Kraków - Warszawa, wyjazd z Krakowa o godz. 15:04, w dniu 24.07.2020 r. pociągiem PKP Intercity, wagon 4, relacji Warszawa - Kraków, wyjazd z Warszawy o godz. 15:34, w dniu 24.07.2020 r. autobusem należącym do firmy Szwagropol, relacji Kraków - Nowy Targ, wyjazd z Krakowa o godz. 18:05.

Wszelkie informacje dotyczące danych osobowych współpasażerów zakażonego należy podawać na adres mailowy: nowytarg@psse.malopolska.pl

Koronawirus w autobusach/screen Wikipedia @Mariochom
Koronawirus w autobusach/screen Wikipedia @Mariochom

To również może Cię zainteresować: GLIWIŃSKA ZŁAPANA Z TAJEMNICZYM MĘŻCZYZNĄ. CZY TO JAROSŁAW BIENIUK

Zobacz także: MICHAŁ OLSZAŃSKI SZCZERZE O PRACY W TVP. TO MOŻE BYĆ KONIEC JEGO KARIERY W TELEWIZJI PUBLICZNEJ