Pieniądze, które obiecywano Polakom nie trafią na ich konta. Jak się okazuje rok 2021 nie przyniesie podwyżek płac. Zgodnie z przekazem podwyżki nie są możliwe przez to, co stało się ze światową oraz Polską gospodarką z początkiem wybuchu pandemii koronawirusa.

Jak przekazał Dziennik Gazeta Prawna, Ministerstwo Finansów Nie wywiąże się z obietnicy. W roku 2021 normalna pensja nie osiągnie 3000 zł Netto.

Podwyżek nie będzie?

Miało być tak pięknie a okazało się jak zawsze. Polacy nie otrzymają obiecanych pieniędzy. Partia rządząca wycofała się ze swojej obietnicy. Nie będzie podwyżek.

Jak się okazuje partia rządząca usprawiedliwia swoją decyzję wybuchem pandemii koronawirusa. Obiecywane 3000 zł Netto płacy minimalnej nie zostanie zrealizowane. Jak się okazuje Ministerstwo Finansów zamierza podnieść wynagrodzenie do 2716 zł. To i tak wciąż za mało. Płacę w Polsce są głodowe. Życie niestety staje się coraz droższe. Ciągle wzrastają oraz pojawiają się nowe podatki. Ceny żywności również pną się ku górze. Wyznawane przez rząd świadczenia dla dzieci, wcale nie polepszają sytuacji. W związku z tym, że pochodzą one z naszych podatków, rząd musi pobierać od nas coraz to więcej pieniędzy, by zastąpić inne potrzeby.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

Wielkie obietnice Andrzeja Dudy nie ujrzą światła dziennego?

Kampania Wyborcza Andrzeja Dudy opływała w wielkie słowa, które obiecywały Polakom podniesienie płacy minimalnej. W związku z jego założeniem w roku 2021 Polacy mieli otrzymać 3000 zł netto, dwa lata później o kolejny 1000 więcej, czyli 4000 zł netto. Póki co płace minimalne nie osiągną nawet pułapu 3000 zł.

Andrzej Duda złożył obietnicę wyborczą, źródło: TVN24
Andrzej Duda złożył obietnicę wyborczą, źródło: TVN24
Andrzej Duda złożył obietnicę wyborczą, źródło: TVN24

To też może cię zainteresować: W Tatrach pojawiło się niezwykłe zjawisko. Pleń ma zwiastować szczęście i urodzaj. Czym tak naprawdę jest

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To był prawdziwy armagedon. Najgroźniejsze zjawiska atmosferyczne nad Polską. Czy będzie jeszcze gorzej