Tadeusz Rydzyk to jeden z najbardziej znanych polskich duchownych. Ksiądz jest także doktorem nauk teologicznych oraz wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Ponadto, jest założycielem i dyrektorem rozgłośni radiowej - Radio Maryja oraz Telewizji Trwam.

Tadeusz Rydzyk to duchowny zajmujący się różnego typu działalnością. Niektóre jego posunięcia spotykają się z aprobatą wiernych, inne potrafią wzbudzać spore kontrowersje.

Tadeusz Rydzyk obchodzi 75. urodziny

Toruński duchowny obchodzi dzisiaj bardzo wyjątkowy dzień. Ksiądz Tadeusz Rydzyk skończył 75. lat. Jest to również ważne święto dla wielu zwolenników ojca Rydzyka, którzy z zamiłowaniem śledzą jego stacje radiowe i telewizyjne.

Kontrowersyjna wypowiedź Tadeusza Rydzyka, źródło: Radio Maryja
Kontrowersyjna wypowiedź Tadeusza Rydzyka, źródło: Radio Maryja
Kontrowersyjna wypowiedź Tadeusza Rydzyka, źródło: Radio Maryja

Poza własną telewizją oraz stacją radiową część Rodziny Radia Maryja, spółka z o.o. Nasza Przyszłość, zajmuje się prowadzeniem sklepu internetowego Splendor24. Produkty, które znalazły się niedawno w ofercie sklepu, stały się powodem wielu dyskusji.

Przedsiębiorczy Tadeusz Rydzyk sprzedaje towar do walki z koronawirusem

Co takiego można kupić w sklepie ojca Rydzyka? Okazuje się, że – według sprzedającego – produkty mające chronić wiernych przed zarażeniem.

Znajdują się w nim m.in. obrazki z „krzyżem ochronnym z modlitwą na czas epidemii” za jedyne 1 zł. Ci, którzy wolą mieć skuteczniejszą „ochronę”, mogą postawić na „Obraz z krzyżem i modlitwą o ochronę w czasie pandemii” za 14,90 zł.

Tadeusz Rydzyk. Źródło: fakt.pl
Tadeusz Rydzyk. Źródło: fakt.pl
Tadeusz Rydzyk. Źródło: fakt.pl

To jeszcze nie wszystko – kolejnym produktem oferowanym przez sklep jest modlitewnik „Zachowaj nas, Panie. Modlitwy w czasie zarazy i epidemii” Jarosława Błażusiaka, które obecnie zostały przecenione i kosztują 9,90 zł.

Nie da się ukryć – ksiądz Tadeusz Rydzyk po raz kolejny wpadł na dobry pomysł na biznes. Jego oferta zainteresowała wiernych, wyprzedano już większy obrazek.

Może zainteresuje Cię to: MAMA KACPERKA Z NOWOGRODŹCA WYJAWIŁA ZASKAKUJĄCE WIEŚCI. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Zobacz także: WAŻNA INFORMACJA DLA KIEROWCÓW. MINISTERSTWO ZDROWIA WYDAŁO NOWE ROZPORZĄDZENIE