Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego odkryć zdaje się czerpać nawet policja.

Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw. Tym razem jasnowidz ma informacje dla wielu Polaków.

Kolejne przewidywania znanego proroka dotyczą koronawirusa oraz zbliżających się wydarzeń, które rozegrają się w naszym kraju. Co przewiduje?

Proroctwa Krzysztofa Jackowskiego

Pandemia koronawirusa szaleje już niemal na całym świecie. Oficjalnie mówi się już o tym, że zarażonych i zdiagnozowanych jest ponad pół miliona osób. Nie wiadomo, ile choruje na tyle łagodnie, że nie jest nawet tego świadomych.

Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie, jakie następstwa dla Polski przyniesie obecna sytuacja. Jasnowidz utrzymywał, że dobrze wie, jakie działania podejmą władze.

Jakiś czas temu twierdził, że sytuacja jest na tyle poważna, że zostaną wprowadzone obostrzenia, co nietrudno było przewidzieć, patrząc na działania władz innych państw. Krzysztof Jackowski przekonywał także, że już niedługo pandemia przestanie panoszyć się w Polsce.

„Ja mam odczucie, że po 10-15 dniach w Polsce zacznie uspokajać się sytuacja. Oczywiście wirus nie zniknie jednego dnia, ale to zacznie opadać i zacznie się uspokajać” – twierdził.

Od jego słów minęło już kilka dni. Jak powszechnie wiadomo, sytuacja staje się coraz poważniejsza, jednak Krzysztof Jackowski utrzymuje, że jest w stanie przewidzieć koniec pandemii koronawirusa lepiej niż specjaliści.

Słaba sytuacja ekonomiczna Polski i wielu państw nie jest tajemnicą – wynika ona właśnie z konieczności walki z chorobą i zachowania środków ostrożności. Według ekspertów aż połowa właścicieli firm jeszcze w kolejnym roku przeprowadzi redukcję etatów.

Te smutne przewidywania ekspertów wydają się być całkiem realne.

Krzysztof Jackowski twierdzi, że jeśli sytuacja będzie się polepszała (zgodnie z jego przewidywaniami już za kilkanaście dni), to podatki zostaną podwyższone, co odczujemy szczególnie pod koniec roku, jednak nie będzie wielkiego kryzysu.

Wierzycie mu bardziej niż ekspertom?

Przypomnij sobie o… OSTATNIE POŻEGNANIE EMILA KAREWICZA MUSI POCZEKAĆ. WSZYSTKO PRZEZ KORONAWIRUSA. KIEDY ZOSTANĄ ZORGANIZOWANE UROCZYSTOŚCI POŻEGNALNE

Jak informował portal Życie: PREMIER WIELKIEJ BRYTANII MA KORONAWIRUSA. JAK SIĘ CZUJE BORIS JOHNSON

Portal Życie pisał również o… DZIECKO JESZCZE PRZED NARODZINAMI OCALIŁO SWOJĄ MAMĘ. GDYBY NIE ONO, NIE BYŁOBY JEJ WŚRÓD NAS