Córka pewnego małżeństwa postanowiła zrobić sobie zdjęcie z rodzicami podczas imprezy urodzinowej. Jeden szczegół od razu zwrócił ich uwagę. Nie kryją oburzenia.

Córka tej pary świętowała swoje urodziny w gronie przyjaciół i najbliższej rodziny. Wszyscy bawili się znakomicie. Nikt nie spodziewał się jednak, że jedno zdjęcie może zepsuć atmosferę podczas przyjęcia. Fotografia szybko została skrytykowana przez internautów.

Córka pozuje ze swoimi rodzicami podczas urodzinowego przyjęcia

Jak donosi portal Pikio.pl 21-latka spędzała swoje urodziny w gronie najbliższych. Impreza trwała w najlepsze, więc nikt nie spodziewał się, że ostatecznie nie będzie to zbyt udany wieczór. Podczas przyjęcia poprosiła przyjaciółkę, aby uwieczniła te chwile na fotografii. Jej rodzice zaczęli pozować z uśmiechem, a ona sama wyjęła telefon z kieszeni i wręczyła go przyjaciółce. Kiedy młoda kiedy zaczęła kierować obiektyw w stronę rodziny, nagle znikł uśmiech z twarzy solenizantki.

To zdjęcie zapamiętają do końca życia

21-latka w ciągu chwili pobladła, gdyż zorientowała się, że coś przykleiło się do jej telefonu, gdy wyjmowała go z kieszeni. Był to przezroczysty woreczek z białym proszkiem. Jej nagła zmiana nastroju nie umknęła rodzicom, którzy wpadli w złość. Bardzo szybko zrobiło się niezręcznie, a imprezowa atmosfera całkowicie opadła. Internauci zareagowali na zdjęcie zupełnie inaczej. Fotografia stała się obiektem żartów, głównie uszczypliwych.

Interesują Cię nowinki dotyczące dzieci znanych osób? Zachęcamy do przeczytania artykułu: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE CÓRKI. ALEŻ ONA WYROSŁA

Angelina Jolie na wakacjach w Hiszpanii. Więcej dowiesz się tutaj: ANGELINA JOLIE PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI… W HISZPANII. AKTORKA WYGLĄDA ŚWIETNIE!

Patrycja Hampelska