Jak przypomina portal "Pomponik", Tomasz Kammel od lat związany jest ze stacją TVP, której pozostaje wierny pomimo kontrowersji, jakie narosły wokół stacji w ciągu ostatnich lat. Ostatnio jednak dziennikarz zdecydował się powiedzieć, kiedy zdecyduje się pożegnać z publicznym nadawcą. Padła stanowcza deklaracja.

Kontrowersje wokół TVP

Od dłuższego czasu TVP nazywane jest tubą propagandową rządu. Trudno się takim stwierdzeniom dziwić biorąc pod uwagę, w jaki sposób dziennikarze publicznego nadawcy przedstawiają polityków obozu władzy, a w jaki ich politycznych oponentów. Wiele osób nie kryje żalu do dziennikarzy i prezenterów, którzy firmują swoją twarzą Telewizję Polską.

Ostatnio z pytaniem o pracę w TVP został zapytany Tomasz Kammel, który w mediach społecznościowych odpowiadał na pytania swoich sympatyków. Jedna z fanek prezentera "Pytania na śniadanie" zapytała go, czy nie odczuwa on zgrzytu moralnego w związku z pracą dla TVP i własnymi poglądami. Internautka zapewniła też, że bardzo lubi dziennikarza.

"Cieszę się, że mnie pani lubi i dziękuję" - odpowiedział jej Kammel.

Tomasz Kammel mówi o odejściu z Telewizji Polskiej

Dziennikarz zapewnił też, że nie może być mowy o żadnym zgrzycie, bo wszystko, co robi "jest zgodne z jego moralnym kompasem". Dodał, że chwila, w której będzie inaczej, będzie oznaczała dla niego "zamknięcie tego etapu".

Sympatycy Tomasza Kammela podziękowali mu za szczerą odpowiedź. Wielu z nich podkreślało, że dziennikarz zawsze wykazywał się w pracy profesjonalizmem, a we wszystkich jego przedsięwzięciach widać ogromną pasję, za którą widzowie go pokochali.

Tomasz Kammel / YouTube: Tomasz Kammel
Tomasz Kammel / YouTube: Tomasz Kammel
Tomasz Kammel / YouTube: Tomasz Kammel

A wy, co sądzicie o odpowiedzi Tomasza Kammela?

To też może cię zainteresować: Mało znany fakt z życia Jana Pawła II ujrzał po latach światło dzienne. Papież uwzględnił w testamencie ważną dla niego kobietę. Jej historia poraża

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte: Po odejściu męża dotknęła mnie samotność. Syn zdecydował, że mam wyprowadzić się z mieszkania. Nie wiedziałam, co mnie czeka

O tym się mówi: Marcin Hakiel ma nową partnerkę. Wypłynęły ich wspólne zdjęcia