Jak przypomina portal "Super Express", Grzegorz Markowski w 2021 roku ogłosił, że nie będzie kontynuował swojej działalności artystycznej z zespołem Perfect. Odwołał swój udział w trasie koncertowej z okazji 40-rocznicy działalności grupy. Artysta podkreślał, że jego forma i stan zdrowia nie są już tak dobre, jak kiedyś. Po tej decyzji Markowski usunął się w cień. Dzięki jego córce możemy zobaczyć, jak wygląda dziś lider Perfectu.

Legenda polskiej sceny muzycznej

Grzegorz Markowski i zespół Perfect to prawdziwe legendy polskiej sceny muzycznej. Grupa obchodziła niedawno swoje 40-lecie. Niespodziewanie Markowski zdecydował się na rezygnację z udziału w jubileuszowej trasie koncertowej grupy. W mediach roiło się od doniesień, że powodem decyzji są problemy zdrowotne artysty.

Zresztą sam Markowski nie ukrywał, że jego forma nie pozwala mu już na dawanie z siebie wszystkiego. "Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak, jak grałem przez lata" - napisał w specjalnym oświadczeniu.

Po tamtym oświadczeniu piosenkarz usunął się w cień. Od czasu do czasu jego córce udaje się namówić go na wspólny występ, czy zamieścić w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie.

Tak dziś wygląda Grzegorz Markowski

W mediach społecznościowych Patrycji Markowskiej w Niedzielę Wielkanocną pojawiło się najnowsze zdjęcie Grzegorza Markowskiego. "My już po rezurekcji przy rodzinnym stole. Uwielbiam te święta. Odrodzenia dla Was" - napisała piosenkarka.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci nie tylko składali życzenia rodzinie Markowskich. Nie zabrakło też komplementów pod adresem piosenkarki i jej ojca. Internauci nie mają wątpliwości, że piosenkarz jest w świetnej kondycji.

Żałujecie, że Grzegorz Markowski zdecydował się zejść ze sceny?

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski przerwał milczenie. Czy to koniec czarnej passy dla aktora

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dawid Kubacki podzielił się z Polakami ważnymi słowami. Uwielbiany skoczek narciarski nagrał krótkie wideo. Jego słowa poruszają do głębi

O tym się mówi: Maria Winiarska zdecydowała się na wyjawienie tego, ile wynosi jej emerytura. Zaskakująca suma