W ostatnich miesiącach doszło do kilku głośnych rozstań w polskim show-biznesie. Najpierw Antek Królikowski porzucił ciężarną wówczas jeszcze Joannę Opozdę dla jej sąsiadki, a kilka tygodni później o rozstaniu poinformowali Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. W przypadku tej pary szczęścia gdzie indziej postanowiła poszukać aktorka.

Od tygodnia jest z kolei głośno o Filipie Chajzerze i Małgorzacie Walczak, z którą doczekał się syna Aleksandra. Prowadzący „Dzień Dobry TVN” został parę dni temu przyłapany z inną kobietą podczas wymieniania jednoznacznych czułości. Zdjęcia trafiły szybko do mediów.

Dziennikarz szybko wydał oświadczenie, że już wcześniej rozstał się z partnerką i już jako singiel spotkał kogoś nowego. Portal „Jastrząb Post” podaje jednak, że to może nie do końca być prawdą.

Informator z otoczenia pary ujawnił, że Małgorzata Walczak nie wiedziała, że jej partner ma kogoś na boku i dowiedziała się tego właśnie z portalu plotkarskiego.

Dopiero wówczas Filip Chajzer wyprowadził się ze wspólnego mieszkania i przeniósł się do hotelu. Tym samym rozstanie pary nastąpiło dopiero po ujawnieniu romansu.

Internauci tłumne ruszyli z krytycznymi komentarzami w mediach społecznościowych i z wyrazami sympatii dla syna i byłej już partnerki.

Tym samym Filip Chajzer jest nagle w centrum zainteresowania medialnego z czego ucieszą się zapewne inne nieustannie ostatnio śledzone gwiazdy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: W tym roku seniorzy również dostaną wypłatę czternastej emerytury. Wiadomo, kto to nastąpi, czy jednak na pewno tak się stanie. W tle strajk w ZUS

Jak informował portal „życie.news”: Krystyna Pawłowicz skomentowała wybór nowej Miss Polonia. Krytyczny komentarz nie uszedł uwadze internautów. Co sędzia napisała o modelce

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Antoni Królikowski jest stałym bywalcem w domu swojej byłej żony i syna. Czy nastąpił przełom w relacji aktora i Joanny Opozdy

Sprawdź również ten artykuł: Astrologowie opowiedzieli o wieku, w którym odchodzą różne znaki zodiaku. Tutaj możesz sprawdzić, czego unikać, aby żyć dłużej