Portal „Pomponik” opublikował długi wywiad z Justyną Steczkowską, która ostatnio znalazła się w centrum krytycznych komentarzy.

Chodzi tutaj o piosenkę, którą nagrała ze starszym synem Leonem. Wówczas spotkała się z uwagami fanów, że nie powinna kreować seksownego wizerunku przy takiej współpracy bo to nie wypada.

„Przykro mi, że ludzie potrafią sobie słowami zrobić tyle krzywdy, bo sama uważam, że wiek nie ma żadnego znaczenia - kobiety są kobietami czy mają lat 20, 30, 50 czy 70. (…) I nie powinno się ich oceniać ze względu na wiek lub to, że są matkami :)” – powiedziała Justyna Steczkowska.

Artystka została też zapytana o dalszą współpracę z Leonem. Ich kawałek „Now” został odnotowany na listach Dance Alert oraz Hit Dancefloor. W planach mają przerobienie utworów piosenkarki na klubowe wersje.

Justyna Steczkowska nie zapomniała także o drugim synu. Ze Stasiem wystąpi na koncercie Fundacji Polsat z okazji Dnia Dziecka w Skierniewicach. Jak sama też przyznała, jest niesamowicie dumna z relacji jakie ma ze swoimi dziećmi.

Zaskakująca decyzja

Artystka zadziwiła też fanów inną decyzją. Jak się okazuje, wystąpi podczas Polsat SuperHit Festiwal razem z Dodą, a wszyscy przecież pamiętają, że obie panie nie miały pozytywnych relacji. Mimo to piosenkarka życzy jej jak najlepiej z okazji dwudziestolecia kariery i jest to też okazja na pokazanie między nimi dojrzałości, zrozumienia i szacunku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Będą rewolucyjne zmiany w systemie oświaty. Prezydent podpisał właśnie nowelizację ustawy. Czego mogą oczekiwać uczniowie od nowego roku szkolnego

Jak informował portal „życie.news”: Poruszające informacje trafiły do mediów. Po trzech miesiącach poszukiwań ustalono oprawcę zaginionej nastolatki. Podejrzany to 19-letni syn sędziego

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Żona Zenka przeszła prawdziwą metamorfozę. Danuta Martyniuk zdradziła sekret jak w ciągu paru miesięcy udało jej się schudnąć aż piętnaście kilogramów

Sprawdź również ten artykuł: Iga Świątek ma nie tylko wielki talent, ale i wielkie serce. Nasza tenisistka zdecydowała o przekazaniu jednej ze swoich nagród dla potrzebujących