Jak podaje portal "Super Express", nie tak dawno Andrzej Grabowski obchodził swoje 70. urodziny. Niestety w ostatnim czasie fanów aktora niepokoją pojawiające się w mediach informacje o jego stanie. Partnerka artysty, podobnie jak jego córki bardzo się o niego martwią i starają się być dla niego jak największym wsparciem.

Powód do depresji

Niedawno Andrzej Grabowski obchodził swoje 70. urodziny. Niestety dzień ten nie napawał go szczególną radością, o czym opowiedział szczerze w wywiadzie udzielonym Karolowi Paciorkowi z kanału "Imponderabilia", dostępnego na kanale YouTube. Zapytany o okrągłu jubileusz aktor stanowczo powiedział, "aby mu o nim nie przypominać".

Andrzej Grabowski przyznał, że znacznie lepiej czułby się obchodząc np. "48 urodziny, a nie okrągłą rocznicę". Zdradził, że stara się do siebie nie dopuszczać kwestii związnych z upływającym czasem, bo ostatnio "spowodowało to u niego depresję".

Andrzej Grabowski obawia się o to, co przyniesie przyszłość

Aktor nie ukrywa, że dochodzi u niego do epizodów depresyjnych i coraz częście zadarza mu się rozmyślać na temat chorób i śmierci. Stara się dbać o swoje zdrowie, aby nie być ciężarem dla jego ukochanych córek. Jak przyznał w rozmowie z "Na Żywo", obawia się cierpienia, jakie wiążę się chorobą.

Andrzej Grabowski / YouTube:  tvnpl
Andrzej Grabowski / YouTube: tvnpl
Andrzej Grabowski / YouTube: tvnpl

Na szczęście w tych trudnych chwilach, Andrzej Grabowski może liczyć na wsparcie ze strony swoich najbliższych. Nie tylko córek, ale także swojej partnerki. Jak relacjonuje znajomy pary, to właśnie partnerka aktora potrafi do niego dotrzeć jak nikt inny, "wyjaśniając mu sporo spraw".

Spodziewaliście się, z czym przyszło się zmagać Andrzejowi Grabowskiemu?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda sfotografowana podczas spaceru z dzieckiem. Zrobiono też inne zdjęcia, które skomentowała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zapadł wyrok w sprawie błędu lekarki z Ostrzeszowa. W wyniku jej błędu odeszła 27-letnia ciężarna kobieta

O tym się mówi: Barcelona oferuje "Lewemu" fortunę. Czy Robert Lewandowski zmieni klub