Jak podaje prtal "Lelum", los nie oszczędza Ireny Santor. Najpierw musiała zmierzyć się ze stratą swojego ukochanego męża, a teraz odeszła inna bardzo bliska dla niej osoba. Jak artystka radzi sobie w tych ciężkich chwilach?

Trudne chwile w życiu Ireny Santor

Jakiś czas temu odszedł ukochany mąż Ireny Santor Zbigniew Korpolewski. Para spędziła wspólnie blisko cztery dekady. Ledwie udało jej się pozbierać po tak ogromnej stracie, a los doświadczył artystkę po raz kolejny i znów kazał mierzyć się z odejściem bliskiej dla niej osoby.

Niedawno zmarła przyjaciółka Ireny Santor, śpiewaczka operowa Agnieszka Kossakowska-Fijałkowska. Śpiewaczka od dłuższego czasu zmagała się z chorobą nowotworową. Wiele czasu spędzała w szpitalu, gdzie odwiedzała ją właśnie Irena Santor. Niestety Kossakowska-Fijałkowska przegrała walkę o życie. Dla Santor był to kolejny cios.

YouTube

Jak radzi sobie piosenkarka w tym ciężkim czasie?

Irena Santor stara się wrócić do normalności. Nie jest to łatwe, nie tylko ze względu na ból, ale także w związku z panującą pandemią koronawirusa. Artystka chciała wrócić na scenę i znów mieć kontakt z fanami, którzy dodawali jej zawsze siły i dawki pozytywnych emocji.

Na szczęście Irena Santor może liczyć na innych bliskich przyjaciół, którzy zabrali ją na wieś, żeby mogła odpocząć z dala od zgiełku miasta i problemów. To właśnie w kontacie z przyrodą odnajduje ukojenie o czym mówiła sama artystka.

"Oddycham świeżym powietrzem, lasem, bujną roślinnością i jestem tym wszystkim oszołomiona. Dobrze jest czasem zatrzymać się w biegu i rozejrzeć, jaki piękny jest świat. Powąchać go. Trzeba to wszystko przetrzymać, bo choć nie wiadomo, kiedy świat znów będzie normalnie funkcjonował, to przecież izolacja nie będzie trwała wiecznie" - zdradziła Irena Santor prtalowi "Pomponik".

YouTube

Myślicie, że artystce uda się wrócić na scenę w najbliższym czasie?

To też może cię zainteresować: Kolejne problemy ojca Tadeusza Rydzyka? Niewierzący dowiódł, że na uczelni redemptorysty nie wszyscy są równo traktowani

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ta wiadomość załamie Lecha Wałęsę całkowicie. Danuta Wałęsa ma wielki plan, który wciela w życie, znów wywoła sensację

O tym się mówi: Jedna ze szkół podstawowych w Warszawie zalana przez gwałtowne ulewy. Uczniowie nie mogą odbywać zajęć zdalnie. Dlaczego