Jak podaje portal "Pikio", Krzysztof Marzec zniknął z życia publicznego w momencie zdjęcia programu telewizyjnego dla dzeci "Pan Tik-Tak", który emitowano na antenie Telewizji Polskiej. Ostatni odcinek wyemitowano 14 czerwca 1999 roku i od tej pory Krzysztof Marzec odsunął się w cień. Teraz znów zrobiło się o nim głośno, choć w bardzo przykrych okolicznościach.

Co dzieje się z Panem Tik-Takiem?

Z Krzysztofem Marcem skontaktowali się dziennikarze dziennika "Fakt". Przed laty kultowy Pan Tik-Tak przeszedł dwa zawały i od tego czasu stan jego zdrowia nie jest najlepszy. W rozmowie z "Faktem" Krzysztof Marzec przyznał, że niedawno poddał się zabiegowi przeszczepienia bajpasów.

"Cóż mogę powiedzieć po dwóch zawałach i zeszłorocznym bajpasie... Tyłka nie urywa, jak mówią, ale oby nie gorzej. Piszę teraz do "Klanu", tam mam jeszcze większą konkurencję, ale i tak muzyki prawie nie słychać pod dialogami. Jeśli dobiegnie tam jakaś gitara do ucha, to znaczy, że to ja" - zdradził dziennikarzom.

YouTube

Czym dziś zajmuje sie Pan Tik-Tak?

Krzysztof Marzec zdradził, że jest dziś gitarzystą zespołu "The Plants", a także, że zdarza mu się śledzić losy występujących wspólnie z nim w programie Fasolek. " Kiedyś Asia Jabłczyńska zaprosiła mnie na jakieś tam śpiewy z TVN-u gdzie występowała też inna była Fasolka - Aneta Zając. Ostatnio też śpiewała w "Hit Hit Hurra" młodziutka była Fasola - Daria Domitrz. Oczywiście im kibicowałem ale nie siedziałem w tym aż tak głęboko, żeby być ekspertem" - powiedział.

Wskazał również, że większość Fasolek wybrała zawody niekoniecznie związane z muzyką, choć znaleźli się i tacy, którzy na stałe związali się z muzyką. "Wbrali zupełnie inne zawody oprócz może Roberta Gołaszewskiego w zespole Top One, razem ze swoim synkiem, też byłym Fasolkiem na perkusji oraz kontratenorem Grzegorzem Hardejem. No i przy okazji, wokalistą zespołu, w którym aktualnie się udzielam na gitarze" - powiedział Krzysztof Marzec.

YouTube

Byliście fanami programu "Pan Tik-Tak"?

To też może cię zainteresować: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Koronawirus w Kancelarii Prezydenta. Na mediach społecznościowych pojawiła się zaskakująca informacja

O tym się mówi: Zakażony kelner w jednej z restauracji w Polsce mógł zakazić klientów. Sanepid prosi o pilny kontakt