Jak podaje portal "Interia", jednoręki perkusista Jack Thomas podbił sieć. Ostatnio pochwalił się swoim wykoneniem piosenki "Duality" zespołu Slipknot. Poznajcie jego niezwykłą historię.

Jack Thomas wyjątkowy perkusista

Jack Thomas stracił prawą rękę w wieku 17 lat. Do wypadku doszło podczas gdy wykonywał dorywcze prace. Jednak wypadek i niepełnosprawność, którą się on zakończył nie przekreślił jego muzycznych marzeń i pasji. 22-letni dziś Jack Thomas gra na perkusji, a wynikami swoich muzycznych poczynań dzieli się w sieci.

Jego wykonanie utworu "Duality" zespołu Slipknot podbija sieć - wideo obejrzało już setki tysięcy obserwatorów. "Wszyscy mamy trudności życiowe. Wszyscy przeżywamy najgorszą rzecz, jaka kiedykolwiek nam się przytrafiła. Dla mnie była to utrata kończyny. Ale niezależnie od tego, każdy ma swoje przeciwności. Bez względu, czy są to finanse, relacje lub coś innego. Wszyscy mamy swoje frustracje i zmagania" - powiedział przed nagraniem wyjątkowy perkusista.

YouTubeWiele talentów

Jack Thomas nie tylko potrafi grać na perkusji, ale także jest niezwykle utalentowanym basistą. Jego wielkim marzeniem było związanie swojego życia z muzyką. Niestety przez wypadek spełnienie jego marzeń na zostanie profesjonalnym muzykiem musiało zostać odłożone. Liczy, że pomimo niepełnosprawności uda mu się grać w zespole.

"Chcę, abyście przekuli swoje słabości w wyzwanie. Coś, co możecie pokonać. Jeśli ja mogę zagrać 'Duality' jedną ręką, to jaką ty masz wymówkę?" - powiedział Jack.


Jego wykonanie utworu "Duality" możecie zobaczyć poniżej.

Jak wam się podoba?

Toteż może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: