W związku z budową nowej linii tramwajowej do Górki Narodowej, wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu od środy 28 października, które będą obowiązywać przez najbliższe kilka miesięcy.

Ulice Pleszowska i Białoprądnicka

W kierunku Zielonek będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy od skrzyżowania ulic Pleszowskiej i Proszowickiej aż do budynku nr 22 na ulicy Białoprądnickiej.

Zaczyna się tam budowa uzbrojenia podziemnego i rozbiórka budynków. Objazd dla kierowców został wyznaczony przez ulice Pachońskiego i Wyki.

fot. cowkrakowie.pl

Ulica Pachońskiego

Dla ruchu samochodowego zamknięty zostanie ulica Pachońskiego z początkiem na skrzyżowaniu z ulicą Górnickiego. Od strony ul. Mackiewicza pozostanie dwukierunkowa.

Na ul. Górnickiego mogą zostać wprowadzane lokalne zwężenia. Objazd wyznaczono poprzez ulice Górnickiego i Siewną lub Górnickiego i Stefanowicza.

Związane jest to z pracami nad przepustem w rejonie potoku Bibiczanka.

To też może cię zainteresować: Odszedł zasłużony proboszcz z Krakowa. Zarażony był koronawirusem. Kondolencje do Krakowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Już są wyniki Budżetu Obywatelskiego. Na jakie zmiany zagłosowali obywatele

O tym się mówi: Kraków: IMGW wydało ostrzeżenie dla miasta i większości Małopolski. Kierowcy muszą szczególnie uważać na drogach