W niedzielę 20 września zaginęła pani Joanna Felczak. Kobieta była ostatni raz widziana gdy wychodziła z “Domu Wypoczynkowego Słoneczna” przy ul. Karłowicza w Zakopanem około godziny 8:00 rano.

Od tamtej pory urwał się z nią kontakt. Obecnie poszukiwania prowadzi policja. W akcję włączyła się grupa Śladem Zaginionych, która apeluje o pomoc.

„Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt z numerem alarmowym 112. Można kontaktować się również z naszą stroną #ŚlademZaginionych, e-mail: slademzaginionych@onet.pl” – informuje organizacja.

Siostra zaginionej kobiety poinformowała, że pani Joanna cierpi na depresję i prosi o zgłaszanie wszelkich informacji w jej sprawie.

❗Uwaga❗ Bardzo Pilne❗Prosimy o pomoc❗Pani Joanna cierpi na depresję ❗ ❌Zaginęła 40-letnia Joanna Felczak❌ #Zakopane...

Posted by Śladem Zaginionych on Tuesday, September 22, 2020

Rysopis

Pani Joanna ma 40-lat, około 175 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Jest blondynką o krótkich włosach i ma niebieskie oczy.

W dniu zaginięcia najprawdopodobniej miała ubraną ciemną dresową bluzę oraz materiałowe spodnie.

To też może cię zainteresować: Kraków: ruszają wycieczki rowerowe po mieście. Będzie można poznać okolicę od zupełnie innej strony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Małopolska: kolejne osoby przegrały z koronawirusem. Sanepid poinformował o wysokim wzroście zakażeń

O tym się mówi: Kraków: liczne awarie wodociągów w mieście. Przez jeszcze kilka godzin potrwają prace naprawcze. W tym czasie nie będzie wody