Jak podaje portal „Kraków Nasze Miasto”, w ciągu ostatnich 24 godzin potwierdzono u mieszkańców województwa małopolskiego 21 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Od początku epidemii Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna potwierdziła zakażenie łącznie u 1884 osób. Są również dobre informacje.

Nowe przypadki

Na przestrzeni ostatnich 24 godzin zakażenie koronawirusem potwierdzone testami laboratoryjnymi wykryto 21 nowych przypadków. Liczba wyleczonych była mniejsza i wyniosła 19 osób. Od początku epidemii z 1884 osób z pozytywnym wynikiem wyzdrowiało 1310 osób.

Pixabay

W województwie małopolskim wzrosła liczba osób hospitalizowanych – łącznie w szpitalu przebywa 112 osób, najwięcej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (104). Na obszarze województwa kwarantannie poddano 4214 osób.

W ciągu ostatniej doby nie odnotowano żadnej ofiary śmiertelnej. Od marca w wyniku COVID-19 w Małopolsce zmarły 44 osoby.

Pixabay

Budzi w was obawę wzrost liczby zakażonych?

To też może cię zainteresować: Małopolska policja prosi o pomoc. To najbardziej poszukiwane osoby [Zdjęcia]

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy wraz z odejściem papieża skończy się świat? Ważna wizja znanego proroka. Jak dokładnie brzmi przepowiednia

O tym się mówi: Czego możemy spodziewać się po dzisiejszej pogodzie? Opady w niektórych miejscach naszego kraju mogą zaskoczyć