Wszyscy fani Agaty Kuleszy byli mocno zdumieni, kiedy na jaw wyszła informacja o jej rozwodzie. Aktorka postanowiła odejść od swojego męża, który był wobec niej bardzo agresywny. Sprawa rozwodowa jest w toku, a na jaw wychodzą kolejne niepokojące fakty na temat ich małżeństwa.

Jak informuje Pomponik.pl, Kulesza jest po trzeciej rozprawie rozwodowej. Aktorka liczy, że już w grudniu uda jej się zakończyć nieszczęśliwe małżeństwo. Gwiazda polskiego kina jest zmęczona całą sytuacją i pragnie jedynie spokoju dla siebie i swojej córki.

Jej jeszcze aktualny mąż, Michał Figurski postanowił zabrać głos w sprawie i opublikował na Facebooku zmieniony status, w którym poinformował, że jest wdowcem. Informację szybko usunął ze swojej tablicy, ale jak wiadomo w internecie nic nie znika i wiadomość o jego poście natychmiast się rozpowszechniła.

Cała sytuacja jest co najmniej niepokojąca, ponieważ Figurski znany jest ze swojej fascynacji bronią palną. Ujawniono też, jakie groźby rzucają pod adresem Agaty Kuleszy. Mężczyzna groził jej śmiercią, zapowiadał, że odetnie jej głowę albo poderżnie gardło. Wielokrotnie był wobec niej bardzo agresywny.

Teraz Figurski postanowił zabrać głos i dał wywiad magazynowi „Na żywo”. – Jestem wdowcem duchowym. Na ślubie kościelnym, który to nawiasem mówiąc jest nieważny, ślubowałem ‘aż do śmierci’. Więzy emocjonalne zostały zerwane – powiedział mąż Kuleszy.

– Są rzeczy, o których nie wiedziałem przed ślubem, bądź nie zdawałem sobie z nich sprawy – dodał jeszcze mężczyzna.

Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć świetne zdjęcie Kuleszy i Kożuchowskiej: KOŻUCHOWSKA WRZUCIŁA NA INSTAGRAM ZDJĘCIE Z CZASÓW MŁODOŚCI, NA KTÓRYM SIEDZI OBOK AGATY KULESZY. BĘDZIESZ ZASKOCZONY

Tego faktu na temat herbaty pewnie nie znasz, zobacz: MILIONY POLAKÓW PIJE JĄ CODZIENNIE! MOŻE BYĆ SZKODLIWA DLA ZDROWIA?

Joanna Tec